ua ru en

Порівняння мінімальних цін на квартири в новобудовах від забудовників по м. Львів станом на травень 2014 р.

19 травня 2014

Півроку тому ми аналізували середні мінімальні ціни на квартири в новобудовах по Західній Україні та Києву. Середня мінімальна ціна — це усереднене значення ціни, що декларують забудовники як "ціну від" в оголошеннях та на інтернет-ресурсах.

 

У зв'язку з різкими змінами курсу американського долара та загальною непередбачуваністю ринку багато забудовників перестали декларувати такі ціни в загальному доступі і проведення аналогічного дослідження вимагає значних затрат часу. Тому наразі ми публікуємо дослідження по м. Львів. Дослідження по Києву завершується та буде опубліковане найближчим часом.

 

У зв'язку з зазначеними вище причинами ціни на житло у Львові виросли. Подорожчання відбулося у всіх районах міста. В залежності від району, середні ціни за кв.м. житла збільшились від 10 до 16 % у порівнянні з жовтнем 2013 р. Середнє подорожчання житла по місту – 12%.  

 

Як і в 2013 р., найдорожча нерухомість — у Галицькому районі. Найдешевша — у передмісті (Винники, Солонка, Брюховичі):

Найбільша кількість новобудов у Франківському р-ні (що складає 23% від загальної к-ті по місту), найменша – у Галицькому р-ні (6% від загальної кількості).

 

Джерела: сайти компаній-забудовників, портали нерухомості, оголошення. Проаналізовано близько 220 об'єктів нерухомості.