Андрій Вишневський Директор
Андрій Агеєв Інженер-конструктор
Андрій Дмитрук Інженер-конструктор
Андрій Пишко 3Д-візуалізатор
Андрій Савка Фахівець з дизайну архітектурного середовища
Анастасія Печарська Заступник директора з управління персоналом
Анна Бандрівчак Архітектор
Богдан Круцько Керівник креативної групи
Богданна Чайковская Головний бугалтер
Віра Михалевич Архітектор
Віра Чупило Провідний інженер-технолог
Віталій Козлов Головний архітектор
Віталій Морозов Інженер-проектувальник
Володимир Бубела Заступник директора
Володимир Баїк Головний спеціаліст з організації будівництва
Володимир Станков Керівник архітектурної групи №1
Володимир Яруш Інженер-конструктор
Галина Куч Головний інженер проекту
Дарія Лабіш Головний інженер проектів
Ігор Оленчин Головний інженер
Ірена Фешак Директор з маркетингу і продажу
Ірина Дзвонковська Інженер-проектувальник
Лідія Кот Менеджер з фінансів
Людмила Оленчин Інженер-конструктор
Максим Овчарук Архітектор
Марія Возвишаєва Керівник з розвитку
Марта Чабанюк Архітектор
Мзія Сабадило Архітектор
Микола Кабачний Архітектор
Микола Хршановський Головний інженер проекту
Мирослава Жук Інженер-проектувальник
Михайло Павлюк Головний спеціаліст з теплогазопостачання та вентеляції
Наталія Зеленчук Архітектор
Наталія Мягкота Головний спеціаліст-технолог
Наталія Яріш Провідний інженер-еколог
Наталя Марко Інженер-проектувальник
Олег Оловець Архітектор
Оксана Мельник Фахівець з дизайну архітектурного середовища
Оксана Фриз Головний спеціаліст з водопостачання та водовідведення
Олександр Первенець Інженер-конструктор
Ольга Бартків Референт
Олександра Югова Архітектор
Ольга Желяк Інженер-проектувальник з водопостачання та водовідведення
Павло Галайтатий Головний спеціаліст з систем протипожежного захисту
Павло Ламонов Інженер-конструктор
Роман Ворожбит Архітектор
Роман Гусак Інженер-конструктор
Роман Рачек Головний спеціаліст-електрик
Роман Юзефик Архітектор
Ростислав Волошинівський ВІМ менеджер
Світлана Зеленська Керівник групи ВК
Світлана Савчук Заступник головного бухгалтера
Сергій Бекерський Керівник конструкторської групи
Тарас Стахів Керівник архітектурної групи
Тетяна Ковалевська Керівник юридичного відділу
Христина Гарапцьо Менеджер випуску та зберігання ПД
Юрій Дудок Керівник групи ТГВ
Юрій Мацигін Керівник архітектурної групи
Ярослав Чемеринський Головний спеціаліст з теплогазопостачання
Ярослав Чохань Інженер з нагляду за будівництвом
Василь Шнира Інженер-конструктор