10 фактів, за які ми вдячні 2016 року

1.Нам 10 років!

   Ми хочемо почати цей список з особливої для нас події. Рівно 10 років тому, як розповів на урочистій частині святкування директор та власник компанії Андрій Вишневський, з маленького проектного підрозділу будівельної компанії розпочалася нова історія. А вже сьогодні в активі «Інституту проектування Комфортбуд» – безліч вдалих проектів, величезний практичний досвід та відмінна репутація.

https://comfortbud.ua/ukrayinska-10-rokiv-uspihu-abo-yak-insti/

1

2.В 2016-му році коло наших замовників розширилось на 18 нових компаній. В життя втілено 35 нових проектів по всій Україні 

ЖК ЖК Панська Вертикаль у Львівській області
2

ЖК в м. Рівне (UBC)

3

Торговий центр в ЖК Семицвіт у Львові (Інтергалбуд)

4

Поліклініка в м. Ів. Франківськ

5

ЖК в м. Київ

6

 3. Наш київський офіс динамічно розвивається

   Представництво в Києві день у день розвивається та досягає нових результатів, активно долучаючись до втілення в життя нових цікавих проектів компанії в Києві та центральному регіоні України. Цього року наша команда збільшилась втричі. До нас вже приєднались кваліфіковані архітектори та інженери-конструктори, але ми й далі продовжуємо пошук амбітних, талановитих фахівців.

74.Спроектовану нами фабрику німецької компанії «Bader» відкрив президент України

   3 листопада Президент України Петро Порошенко взяв участь в урочистому відкритті вже другої в Західній Україні фабрики ТОВ «Бадер Україна».

   Директор ТОВ «Бадер Україна» Андрій Павлунь та директор компанії «Бадер Гмбх енд Ко» Драйліш Бент ознайомили Голову держави з виробничими потужностями фабрики та продемонстрували сектор сировини, відділ розкрою шкіри, сектор шкіряних заготівель та лінії шиття шкіряних виробів.

https://comfortbud.ua/sproektovanu-namy-fabryku-bader-vidkryv-prezydent-ukrayiny/

8

5.«Інститут проектування Комфортбуд» на міжнародному конкурсі Baumit Life Challenge 2016 в Мадриді

   З приємністю повідомляємо, що в цьому році наш проект зблокованих котеджів на вул. Барвінських у м. Львові (https://comfortbud.ua/ukrayinska-zblokovani-individualn/) став номінантом в міжнародному конкурсі BAUMIT, який проходив 2 червня в  Мадриді. Підведення підсумків відбулося у розкішному Паласіо де Сібелес, ратуші Мадриду. Серед 36 фіналістів із 22 країн журі, у складі дванадцяти міжнародних експертів, обрало переможців у шести категоріях та абсолютного переможця Baumit Life Challenge.

   Нагороду Life Challenge Award отримала Словаччина, а саме проект KINDERGARTEN LIMBACH.

заміна

10

11

12

 6. Номінація “Краща проектна компанія року”

   В 2016 році організатори щорічного Форуму і Премії в галузі нерухомості URE Club і EuropaProperty.com оголосили 4-ох номінантів, що увійшли в шорт-лист премії “Краща проектна компанія року”. Серед них – “Інститут проектування” Комфортбуд”, що стало для нашої команди приємною несподіванкою. Інші номінанти – такі відомі компанії як “Archimatika “, ТАМ «А. Пашенько» і “Urban Experts + Leslie Jones”.

   Загалом захід зібрав близько 300 учасників, яких гостинно прийняв у своїх стінах готель Fairmont Grand Hotel Kyiv. Серед запрошених гостей та спікерів були присутні девелоперські, інвестиційні, будівельні компанії, архітектурні бюро, юридичні фірми і багато інших талановитих бізнесменів з усієї України.

https://comfortbud.ua/vchora-v-goteli-fairmont-grand-hotel-kyiv-vidbuvsya-forum-premiya-v-galuzi-neruhomosti-organizovani-ure-club-europaproperty-com/

13

7. Осінній форум “Нерухомість. Девелопмент. Рітейл”

   Цього року захід проводився в приміщенні ТРЦ Victoria Gardens у Львові, яке на той час ще знаходилось в стадії завершення будівництва. Це стало своєрідним викликом для організаторів форуму та інтригою для його відвідувачів. На форумі зібрались представники найуспішніших компаній будівельної галузі, проектні компанії, девелопери, рітейлери Західної України, а також гості Києва.

14

 

   Андрій Вишневський (власник та директор Інституту проектування Комфортбуд) поділився своїми спостереженнями стосовно ринку проектування житлових об’єктів. Також відзначив і те, що в порівнянні з попередніми роками, “культура” забудовників зростає, дедалі більша увага приділяється оточуючому середовищу, архітектурному вигляду майбутніх об’єктів, а також комфорту та зручності їх  мешканців.

    Форум став чудовим місцем для продовження святкування 10-ти річчя нашої компанії в теплому професійному колі.

15

https://comfortbud.ua/osinnij-forum-neruhomist-development-ritejl/  

8. В цьому році близько двох десятків запроектованих нами об’єктів знаходяться в стадії будівництва, і ми пропонуємо згадати деякі з них:

За нашим проектом розпочато будівництво багатоквартирного житлового будинку у м. Львові. 

https://comfortbud.ua/bagatokvartyrnyj-zhytlovyj-budynok-z-dvopoverhovym-parkingom-u-m-lvovi/

1.1

Вже незабаром завершиться будівництво житлового комплексу «Паркові вежі» у Львові.

https://comfortbud.ua/budivnitstvo-zhitlovogo-kompleksu-par/

2.2

В процесі будівництва склад безтарного зберігання цукру силосного типу в Хмельницькій області.

https://comfortbud.ua/budivnytstvo-skladu-beztarnogo-zberigannya-tsukru-sylosnogo-typu-v-hmelnytskij-oblasti/

3.3

Ведуться будівельні роботи по спорудженню готельно-ресторанного комплексу у Львівській області.

https://comfortbud.ua/hid-budivelnyh-robit-po-sporudzhennyu-gotelno-restorannogo-kompleksu-u-lvivskij-oblast/

4.4

За нашим проектом ведеться будівництво котеджного двору «Сметана» в Львівській області – https://comfortbud.ua/ukrayinska-kotedzhnij-dvir-smetana-v/

5.5

В процесі будівництва багатоквартирний житловий будинок у Львові –

https://comfortbud.ua/hid-robit-po-budivnytstvu-bagatokvartyrnogo-zhytlovogo-budynku-u-lvovi/

6.6

Проводиться реконструкція з добудовою комплексу існуючих будівель млина під готельний комплекс з автономною котельнею в  с. Олександрівка Новоград-Волинського р-ну Житомирської обл. – https://comfortbud.ua/ua-protses-budivnitstva-gotelnogo-kompleksu-v-s-oleksandrivka-novograd-volinskogo-r-nu-zhitomirskoyi-obl/

7.7

Завершено будівництво багатоквартирного житлового будинку по вул. Довбуша в м. Трускавці.

https://comfortbud.ua/ua-zaversheno-budivnitstvo-bagatokvartirnogo-zhitlovogo-budinku-po-vul-dovbusha-v-m-truskavtsi/

8.8

Більше про втілення проектів наших замовників на сайті – https://comfortbud.ua/news/novosti/

 9. Відкриття фітнес-клубів «Sport Life» в Луцьку та Чернівцях – наші проекти втілено! 

   Цього року відбулося офіційне відкриття нового фітнес-клубу Sport Life Чернівці Майдан — найбільшого фітнес-клубу у місті, де передбачені три басейни, величезний тренажерний зал, фітнес-студії та банний лаунж. Плюс у клубі відкриється перша унікальна дитяча фітнес-академія. Щиро сподіваємось, що діти та дорослі мешканці Чернівців будуть задоволені. 


чернівці

 

https://comfortbud.ua/ukrayinska-vidkrittya-sportivnogo-ko/

   Також наприкінці року відбулось відкриття Sport Life у м. Луцьк, який є 48-м в мережі фітнес-клубів та став черговим доказом того, що американська модель, за якою побудовані заклади мережі, успішно функціонує також і в Україні.

луцьк

https://comfortbud.ua/ukrayinska-fizkulturno-ozdorovchij/

https://comfortbud.ua/vidkryttya-fitnes-klubu-sport-life-v-lutsku-nash-proekt-vtileno/

10.BIM-проектування в реалізації всіх проектів!

    У 2016 році наша компанія остаточно взяла курс на впровадження BIM-технологій у проектування об’єктів. Це дозволить зробити наші проекти ще ефективнішими, якіснішими та надасть багато безумовних переваг для наших Замовників.

1718

1920