Проект оглядового майданчику для конкурсу Share the View

  • Рік створення: 2014
  • Регіон: Данія
  • Цільове призначення: Містобудування

Громадська ініціатива innosite стала організатором конкурсу на кращий проект оглядового майданчика на острові Крістіансхолм, що в Копенгагені. Конкурс отримав назву Share the View i команда Інституту проектування “Комфортбуд” взяла у ньому участь.

Крістіансхолм – штучний острів, розташований в самому серці порту Копенгагена. В народі Крістіансхолм отримав назву “Паперовий Острів”, так як з 1958 року на острові були розташовані склади, де зберігався папір для потреб датських газет. Зараз промислові приміщення переобладнані під офіси креативних компаній, а у найближчому майбутньому на Крістіансхолмі з’являться кав’ярня, ресторан та виставковий центр. Проте, навіть це все — тимчасові заходи, тому що в 2018 році розпочнеться переобладнання острова для нових міських цілей. Зокрема, на південному заході острова буде споруджено оглядовий майданчик, що дасть змогу мешканцям та гостям міста насолодитися мальовничими краєвидами Копенгагена.

Інтерактивність – головна мета нашого рішення. Ми спеціально закладаємо такий сценарій проекту, що люди не зможуть просто прийти сісти і спокійно насолоджуватися краєвидами. Ми створюємо їм умови для активної взаємодії  один з одним і ставимо завдання-виклик – знайти свій  улюблений вид. Лабіринт якнайкраще підходить для такої мети. Адже він підсвідомо налаштовує людей на співпрацю, увагу і взаємну допомогу. Крім того сам процес проходження маршруту – це цікава розвага, що допоможе забути про щоденні турботи та  знайти веселу компанію однодумців.

 01 02 03 05 06 07 08