«Amazon» в Лос-Анджелесі: відомий інтернет-сервіс розширює горизонти для діяльності

Тепер каліфорнійське місто Ангелів стане другою штаб-квартирою «Amazon». Ще наприкінці 2017 р. компанія оголосила, що планує перенести виробничу організацію «Amazon Studios» у відомий історичний комплекс Culver Studios. До речі, кошторис проекту становитиме 620 млн дол. та буде закінчений до березня 2021 р.

Такі зміни із площею дозволять компанії збільшити загальний простір на 32 тис. м² для таких підрозділів: Amazon Studios, IMDb, Amazon Video і World Wide Advertising.

Окрім того, планується будівництво ще двох додаткових приміщень, які б вмістили близько 2 тис. автомобілів. На території проектної зони будуть розташовані кілька терасових майданчиків, ресторанні площі, громадські об’єкти для проведення різних спеціальних заходів та спроектовані ландшафтні стежки, функція яких полягатиме у створенні зв’язків між різними філіалами компанії.

Також компанія була змушена орендувати для комфортної роботи свого штату цілу офісну частину сусіднього проекту Culver Steps, до речі будівництво якої було реалізоване приватною компанією з нерухомості Hackman Capital Partners.