Архітектура та дизайн: в чому додаткова цінність?

10 Липня 2017, в понедiлок, у готелі Fairmont в Києві, відбувся захід «Архітектура та дизайн: в чому додаткова цінність?» Інститут проектування Комфортбуд виступив генеральним партнером події. Серед спікерів — надихаючі, великі, успішні компанії, лідери ринку девелопмента, які поділились своїм досвідом у втіленні успішних проектів в сегменті житла.

001

Андрій Вишневський розглянув концепцію, як відправну точку всього проекта і розповів про складові архітектурної концепції, які впливають на продажі. Архітектура становить лише 5% вартості будівництва, але цінність дає набагато більшу. 

002

Андрій Вавриш, Riverside Development  розкрив питання редевелопменту існуючих промислових зон, як єдиний здоровий сценарій розвитку ринку нерухомості. Артур Мхітарян, Taryan Group, знає все про комфортний спосіб життя — «сьогодні люди хочуть купувати не квадратні метри, а стиль життя», — що й підтверджує успіх його проектів.

Підводячи підсумок, можна сміливо сказати, що ринок нерухомості розвивається гармонійно — девелопери і архітектори «дивляться в одному напрямку», а зовнішність наших міст змінюється на краще.