EE Real Estate Forum 2017

    Наприкінці листопада в Києві відбувся EE Real Estate Forum 2017 – Третій Форум в галузі нерухомості країн Східної Європи. Ринки нерухомості Азербайджану, Білорусі, Грузії, Казахстану, Молдови та України представили понад 200 перших осіб компаній з 12 країн світу.
1

2   На відкритті з вітальним словом виступив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Лев Парцхаладзе. 
3

4    В рамках чотирьох дискусійних панелей обговорювалися питання інвестиційних можливостей України, юридичні аспекти і зв’язки з державними органами в роботі з інвестором, тенденції в кожному із сегментів ринку нерухомості, а також проблеми урбанізації і розвитку міст.
5   Церемонія нагородження лауреатів EE Project Awards проходила під час гала-вечері. Інститут проектування “Комфортбуд” номінувався на “Проектну компанію року”. Надзвичайно приємно, що наші проекти були помічені журі та ми увійшли в шорт-лист.6

7   До міжнародного журі премії в 2017 році увійшло понад 40 незалежних професіоналів з різних сегментів ринку нерухомості: архітектури, проектування, управління проектами, девелопменту, ритейлу, юридичних фірм та ін.
8

9    Приємною несподіванкою стало те, що в номінації “Котеджне містечко року” перемогу здобув Green Hills (Київська обл., Україна), де Інститут проектування “Комфортбуд” виконував проектні роботи. Вітаємо наших партнерів!
10   Премія EE Project Awards важлива подія для учасників ринку нерухомості, яка вже декілька років є ключовим орієнтиром успішного бізнесу і нам приємно бути в числі успішних компаній України.