Хід будівельних робіт на фабриці «Bader» в с. Кожичі Яворівського району Львівської області

Спеціалісти Інституту проектування Комфортбуд у 2016 році спроектували фабрику №2 з пошиття авточохлів для компанії «Бадер Україна» (проект).

001

Комплекс включає в себе дві будівлі — власне фабрика №2 та виробничий цех. Під час будівництва промислового об’єкту важливо контролювати всі етапи робіт, адже від цього залежить в першу чергу безпека майбутніх працівників.

002

Вже збудовано каркас для фабрики, встановлено плиту перекриття в АПК, зведено стіну між АПК та цехом. Також добудовуються зовнішні стіни, монтуються зовнішні інженерні мережі.

Сьогодні ведуться роботи над покрівлею, даховими вікнами, вкладають підлогу у цеху. Також встановлюють перегородки в АПК, монтують інженерні мережі та заливають бетонну основу під дорожнє покриття проїздів.

Без-имени-1

Після цього розпочнеться етап встановлення вікон та дверей, внутрішнього оздоблення та створення благоустрою території, щоб створити максимально комфортні умови для майбутніх робітників фабрики.

003

Щодо виробничого цеху, то вже зроблені палі під фундамент, в процесі ростверки, далі колони та фундаментні балки.

004

Завершення будівництва планується до початку вересня. Спостерігаємо за процесом і будемо знайомити вас з ходом будівництва і на далі.