Інститут проектування «Комфортбуд» та будівельна компанія
«Зелений двір» 
— тандем нових ідей, сміливих рішень та нових
житлових проектів

 

Інститут проектування «Комфортбуд» за 11 років роботи може похвалитися величезною кількістю як промислових, так і житлових проектів. Особливе місце серед них посідають об’єкти, втілені для будівельної компанії «Зелений двір», з якою «Комфортбуд» почав працювати понад 5 років. За останні 2 роки у цій співпраці народилося багато яскравих ідей та цікавих житлових проектів. Таких, наприклад, як котеджний двір «Сметана», з якого і почалася співпраця ІП «Комфорртбуд» та компанії «Зелений двір».

Комфортбуд-Зелений-двір-Стаття-1 Котеджний двір «Сметана» в с. Бірки, Львівської області

Вже на початковому етапі роботи було очевидним те, що проект обіцяє стати одним з найоригінальніших на ринку нерухомості Львівщини, тож спеціалісти «Комфортбуд» охоче взялися втілювати ідею забудовника.

Комфортбуд-Зелений-двір-Стаття-2«В результаті, був створений проект з 98 двоповерхових таунхаусів з власним земельними ділянками. Котеджний двір, який зміг конкурувати з міськими квартирами, розповідає Алла Демчук, директор будівельної компанії «Зелений двір» — Родзинкою виступила загальна концепція «Сметани», в тому числі запропоновані нам Інститутом проектування «Комфортбуд» котеджі радіальної споруди. Завдяки творчим ідеям і ґрунтовному підходу до поставленого завдання наша спільна робота з ІП «Комфортбуд» завжди реалізується в цікаві та перспективні проекти».

Вдалий старт переконав замовника у правильності вибору партнера — тож подальша співпраця розвивалася динамічно і надзвичайно продуктивно. Її фундаментом був не лишепрофесійний підхід з двох сторін, а й спільні цінності, орієнтовані на задоволення потреб кінцевого споживача. В кожному проекті котеджних містечок чи житлових будинків і «Комфрртбуд», і компанія «Зелений двір», робили все, щоб майбутнім мешканцям було комфортно та зручно.

Комфортбуд-Зелений-двір-Стаття-4

«Відомо, що компанія «Зелений Двір» позиціонує себе, як забудовник «доступного» житла. Але це досягається не тотальним здешевленням і економією в будівництві, а насамперед збалансованим проектом, говорить Головний архітектор ІП «Комфортбуд» Віталій Козлов, — Це і вибір ділянок з максимально виваженими умовами для будівництва та розумною ціною. І вимоги до проекту, який має використати функціонал території на всі 100%. І максимально раціональне планування будинків. Яскравим прикладом такого підходу був житловий будинок «Грушка» — збудований у одному з районів м. Винники Львівської області, який інтенсивно розбудовується і де умови будівництва були дуже стислими».

 

Комфортбуд-Зелений-двір-Стаття-3
Багатоквартирний житловий будинок «Грушка», м. Винники

Незважаючи на обмежені можливості для будівництва, спеціалісти «Комфортбуд» та «Зелений двір» знайшли оптимальне рішення і створили надзвичайно компактний та, разом з тим, функціональний будинок з надзвичайно вдалим плануванням квартир. Результат перевершив всі очікування — попит на квартири у ЖБ «Грушка» перевищив пропозицію у два рази!

Комфортбуд-Зелений-двір-Стаття-5
Поверховий план ЖБ «Грушка», м. Винники

Вміння гармонійно вплести творчі новації в існуючі реалії дозволяє ІП «Комфортбуд» втілювати особливі побажання замовника, а відкритість до нових ідей з боку забудовника лише сприяє творчому пошуку. Тож не дивно, що внаслідок такого тандему виграють всі, а найбільше — власники квартир, які отримують максимальну якість за оптимальною ціною. Недарма попит на житло від «Зеленого двору» динамічно зростає. Щоб задовольнити його, компанія розвивається та інвестує у створення нових житлових об’єктів і, вже традиційно, проведення містобудівних розрахунків, розробку проекту та оформлення робочої документації довіряє фахівцям ІП «Комфортбуд».

Комфортбуд-Зелений-двір-Стаття-6 «Зараз триває будівництво котеджного двору «Паштет» на в’їзді у Трускавець, – говорить Головний інженер проекту Ходачник Ростислав. — Всі 14 котеджів можуть похвалитися зручним плануванням та індивідуальним опаленням. Ще один спільний з компанією «Зелений двір» проект у Трускавці — багатосекційний житловий будинок. Також будується Житловий комплекс «Комільфо» у центрі Винник — цей будинок відповідає всім стандартам сучасного європейського житла: п’ять поверхів, сучасне планування, підземний паркінг, зручна інфраструктура».

 

 

Комфортбуд-Зелений-двір-Стаття-7

Котеджний двір «Паштет» в с. Модричі Дрогобицького району Львівської області

«За кількістю спільних проектів сміливо можна робити висновок, що з Інститутом проектування «Комфортбуд» ми знайшли спільну мову. З огляду на наші бажання, як будівельної компанії і нюанси сегменту, в якому ми працюємо, фахівці компанії проектують майбутні квадратні метри житла, — ділиться враженнями про співпрацю директор компанії «Зелений двір», Алла Демчук — Нам подобається той факт, що максимальне задоволення потреб сучасної людини є пріоритетним в рамках їх роботи. Завдяки таким принципам наша компанія завжди може бути впевнена, що житло, яке ми будуємо і продаємо, буде користуватися попитом серед потенційних клієнтів».

А в ІП «Комфортбуд» переконані, що така співпраця сприятиме ще й оптимізації будівництва та спонукатиме інших забудовників до того, щоб дбати не тільки про вигоду власних інвестицій, а й про архітектурну цінність нових проектів та їх відповідність як потребам споживачів, так і вимогам часу.

«Взагалі, якщо архітектура класично оцінюється за трьома критеріями: користь, міцність та краса, то «Зелений Двір» завжди притримується балансу — тобто по 33,3% ресурсу вкладається у кожен з цих чинників не надаючи перевагу чомусь одному та не нехтуючи іншим, — зазначає Головний архітектор «Комфортбуд», Віталій Козлов І це, на наш погляд, мудра і безпрограшна стратегія».

Втілювати її «Комфртбуд» та «Зелений двір» і надалі планують разом. Адже така співпраця — це взаємний обмін досвідом, це нагода змінювати стандарти на ринку житла у кращий бік і реалізовувати на практиці продумані, комфортні, якісні помешкання, які сміливо можна назвати житлом нового покоління.