Комфортбуд та FOZZY-GROUP: партнерство, перевірене часом

   Сьогодні важко собі уявити будь-який бізнес без партнерства і так званого симбіозу. Коли проекти стають цікавими, інколи неординарними, свіжими, а тісна взаємодія та порозуміння партнерів виводить співпрацю на якісно новий рівень, сприяючи успішній реалізації об’єктів.

   Мережа гіпермаркетів «FOZZY» та супермаркетів «СІЛЬПО» площею до 10 000 квадратних метрів, де продається понад 30 000 товарів та Інститут проектування «КОМФОРТБУД», який за свою історію реалізував понад 500 різноманітних проектів загальною площею понад 4,5 мільйони квадратних метрів – це справжня співпраця титанів. Це понад 10 років успішної співпраці, цікавих завдань, сміливих ідей та нестандартних рішень. Це створення 225-ти супермаркетів Сільпо, збудованих за сучасними стандартами проектування.1   Одним з визначних спільних проектів Інституту проектування «КОМФОРТБУД» та FOZZY-GROUP став комплексний проект магазину «Le Silpo» (2013 р.) в існуючих приміщеннях торгового центру «Мандарин Плаза» у м.Києві. Перший успіх спричинив справжній бум нових об’єктів для мережі FOZZY, у яких Інститут проектування «КОМФОРТБУД» долучився до комплексного проектування. Спеціалісти нашої компанії надавали необхідний комплекс послуг на кожному етапі реалізації проекту, враховуючи специфіку закладу і дбаючи про те, щоб зробити його максимально комфортним для майбутніх відвідувачів, зручним та функціональним для працівників.

   Серед десятків реалізованих проектів варто відзначити й ті, що потребували спеціалізованого, вузькопрофільного підходу. Один з таких об’єктів – будівництво торгово-офісного комплексу з об’єктами громадського призначення та паркінгом на Спортивній площі, 1 у Печерському районі м.Києва. Тут фахівці Інституту проектування «КОМФОРТБУД» здійснили повне технічне переоснащення існуючих торгових площ супермаркету «СІЛЬПО» у торговельно-офісному комплексі «Гулівер». Ще один схожий столичний проект на вулиці Січових Стрільців дозволив пристосувати вже існуючі приміщення під потреби та формат бренду «СІЛЬПО».

   Така висока ефективність багато в чому завдячує налагодженим механізмам співпраці між виконавцем та замовником. Інститут проектування Комфортбуд запропонував оптимальні алгоритми дій, що дозволили досягнути бажаних результатів у максимально короткі терміни. 

2При проектуванні супермаркетів «СІЛЬПО» завжди була дуже тісна спіпраця між нашими спеціалістами і представниками замовника по кожному з проектів. Роботи виконувались по окремих розділах. Нами завжди розроблялись найбільш відповідальні розділи проекту “Архітектурні рішення” і “Технологічні рішення”. Інші розділи – “Електротехнічні рішення”, “Водопровід і каналізація”, “Опалення, вентиляція та кондиціонування”, “Холодопостачання” розроблялися за бажанням замовника, – розповідає Микола Борисович Хршановський, Головний інженер проектів В проектах були задіяні лише висококваліфіковані фахівці. Комунікація з Замовником була на вищому рівні.

Робота над проектом завжди відбувалась за попередньо обумовленим планом. Так було ефективно, зручно і зрозуміло для всіх. Ми отримували від Замовника технічне завдання з планом розташування бажаного технологічного обладнання на проведених ними обмірних кресленнях. В разі потреби ми виїжджали на обєкт для уточнення обмірних креслень. Далі технологи Інституту проектування «КОМФОРТБУД» опрацьовували отриману технологічну схему, доводили її до вимог діючих норм, формували специфікацію технологічного обладнання та видавали технічні завдання всім суміжникам для подальшої роботи».

   До того ж, у процесі роботи, головні інженери проектів і спеціалісти окремих розділів регулярно виїжджали на місце будівницва чи реконструкції об’єкту, тримаючи під особистим контролем виконання усіх процесів. Завдяки взаєморозумінню та налагодженій співпраці  партнерів завжди вдавалося вчасно та якісно виконувати кожне замовлення.3   Тож не дивно, що з часом їх масштаб значно збільшився – група компаній «FOZZY» почала довіряти спеціалістам Інституту проектування «КОМФОРТБУД» більш масштабні проекти. Серед них два супермаркети “СІЛЬПО”, надзвичайно популярні у Львові – в торгово-розважальних комплексах «Victoria Gardens» на вул. Кульпарківській та «Форум Львів» на вул. Куліша – Під Дубом. Ці супермаркети «СІЛЬПО» вирізняються прогресивним дизайном, системою продуманих інженерних комунікацій та оптимальним плануванням торгових площ.

4“Пригадую роботу над проектом супермаркету «СІЛЬПО» в Торгово-розважальному комплексі «Victoria Gardens» на вул. Кульпарківській в м. Львові. Завдання було дуже непростим.

Даний супермаркет проектувався в існуючих приміщеннях ТРК «Victoria Gardens», що були вже збудовані для супермаркету іншої мережі, – розповідає Головний інженер проекту Ростислав Ходачник.

Всі питання проектування вирішувались та узгоджувались як із Замовником, так і з Власником торгово-розважального комплексу.

Результат успішної співпраці трьох сторін – наш Замовник одним з перших серед орендарів зайшов у торгівельний комплекс і вчасно реалізував свій проект. І на сьогодні даний супермаркет «СІЛЬПО» є одним із сучасних та іноваційних у своїй мережі не лише у Львові.5  Підприємства мережі FOZZY-GROUP сьогодні – це сучасні супермаркети, на площах яких передбачається поєднання різноманітних послуг: реалізація продовольчих та непродовольчих товарів, дегустація вин, сирів,  кондитерських виробів, запашної кави, пива, смачних страв національних кухонь різних народів світу тощо.

   Випуск високоякісної продукції досягається завдяки застосуванню прогресивного технологічного обладнання, дотриманню технологічного процесу, створенню сприятливих санітарно-гігієнічних умов праці, а також функціонуванню системи контролю якості.

   Планування приміщень завжди приймаються згідно з діючими нормативними документами та сучасними вимогами до підприємств роздрібної торгівлі європейського зразка, з дотриманням потоковості, максимального скорочення шляхів транспортування товарів, відсутності зустрічних потоків і перехрещень сировини, напівфабрикатів та готової продукції, відвідувачів і персоналу.

6«Цікавою й насиченою була робота в 2012 році по торгово-розважальному центру на Харківському шосе, 168 в м. Києві. В проект входила технологічна частина супермаркету «СІЛЬПО», – розповідає Наталя Мягкота, Головний спеціаліст-технолог, – Це був магазин з великою торговельною площею – 3017,87м2. На той час це був найбільший супермаркет мережі. На .площі торговельного залу мало бути передбачено продаж великого асортименту товарів. Завдання вдалось реалізувати завдяки застосуванню сучасного функціонального технологічного та торгового обладнання. Особливо різноманітним передбачався  асортимент кулінарних виробів, випічки. Крім основних зон продажу товарів на площі торговельного залу було запроектовано кафетерій.  В ті часи майже не практикувалося розміщення закладів громадського харчування на площах торговельних закладів.

Для виготовлення продукції проектом передбачено мясний, рибний, кулінарний цехи, а також мініпекарню. Увя’зати всі технологічні процеси відповідно з нормами проектування було доволі складно. Замовник, розуміючи власні потреби, запропонував свої рішення по плануванню приміщень виробничих цехів. У свою чергу, ми виходили із зустрічними відкорегованими пропозиціями, відповідно до технологічних норм. Зокрема, певним викликом було планування мініпекарні, але, в процесі спільної роботи над проектом, постійно велись пошуки оптимального рішення. В результаті успішної комунікації нам вдалось знайти ефективне рішення по плануванню».

   Співпраця з FOZZY-GROUP –  це процес впровадження нових технологій, прийняття ефективних архітектурно-будівельних, технологічних та інженерних рішень.

    Завдяки об’єднаним зусиллям спеціалістів Інституту проектування «Комфортбуд» нові супермаркети «СІЛЬПО» стали втіленням інноваційних ідей комфортного простору, що пропонує однаково зручні умови як для продавців, так і для відвідувачів. Проекти супермаркетів повністю відповідають всім необхідним нормам експлуатації та побажанням Замовника, який в  майбутньому завжди може розраховувати на партнерську фахову підтримку. 

   «Хочемо відзначити високий професійний рівень фахівців компанії «КОМФОРТБУД», якість та швидкість розробки проектної документації, а також оперативне вирішення всіх технічних питань в умовах стислих термінів будівництва об’єктів, – каже Дмитро Борисович Морозов, директор одного з підприємств мережі ТзОВ «ФОЗЗІ-ФУД», – Ми висловлюємо щиру подяку фахівцям ІП «КОМФОРТБУД» за багаторічну плідну співпрацю та рекомендуємо дану проектну організацію для виконання проектних робіт».Silpo_Rekomendujemo_Komfortbud_slider   Зі свого боку Інститут проектування «КОМФОРТБУД» також надзвичайно цінує довіру та ефективну співпрацю, яка дає можливість реалізовувати цікаві та масштабні проекти. Втілюючи в життя нові концепції, група компаній FOZZY та ІП «Комфортбуд» разом створюють об’єкти, що стають улюбленими місцями для покупок і відпочинку та новими символами в житті сучасних міст.