Андрій Вишневський Директор
Андрій Агеєв Інженер-конструктор
Андрій Дмитрук Інженер-конструктор
Андрій Савка Фахівець з дизайну архітектурного середовища
Анна Бандрівчак Архітектор 1-ї категорії
Богдан Круцько Керівник креативної групи
Богданна Чайковская Головний бугалтер
Василь Кручок Архітектор
Вікторія Панчишин Секретар
Віра Михалевич Архітектор
Віра Чупило Провідний інженер-технолог
Віталій Козлов Головний архітектор
Віталій Морозов Інженер-проектувальник
Володимир Бубела Заступник директора
Володимир Баїк Головний спеціаліст з організації будівництва
Володимир Станков Керівник архітектурної групи №1
Володимир Яруш Інженер-конструктор
Галина Куч Головний інженер проекту
Ігор Мойсак Інженер з контролю за якістю та нормоконтролю
Ігор Оленчин Головний інженер
Ірена Фешак Директор з маркетингу і продажу
Ірина Дзвонковська Інженер-проектувальник
Лідія Кот Менеджер з фінансів
Людмила Оленчин Інженер-конструктор
Марія Возвишаєва Керівник з розвитку
Марта Чабанюк Архітектор 1-ї категорії
Мзія Сабадило Архітектор 1-ї категорії
Масуд Сафдаріан Інженер з комп`ютерної графіки
Микола Кабачний Архітектор
Микола Хршановський Головний інженер проекту
Мирослава Жук Інженер-проектувальник
Михайло Павлюк Головний спеціаліст з теплогазопостачання та вентеляції
Наталія Зеленчук Архітектор
Наталія Мягкота Головний спеціаліст-технолог
Наталія Яріш Провідний інженер-еколог
Наталя Марко Інженер-проектувальник
Оксана Мельник Фахівець з дизайну архітектурного середовища
Оксана Фриз Головний спеціаліст з водопостачання та водовідведення
Олександр Первенець Інженер-конструктор
Олександра Югова Архітектор
Ольга Желяк Інженер-проектувальник з водопостачання та водовідведення
Павло Галайтатий Головний спеціаліст з систем протипожежного захисту
Павло Ламонов Інженер-конструктор
Роман Ворожбит Архітектор
Роман Гусак Інженер-конструктор
Роман Рачек Головний спеціаліст-електрик
Роман Юзефик Архітектор 3-ї категорії
Ростислав Волошинівський Провідний архітектор
Ростислав Ходачник Головний інженер проекту
Світлана Савчук Заступник головного бухгалтера
Сергій Бекерський Керівник конструкторської групи
Тарас Стахів Керівник архітектурної групи
Христина Гарапцьо Менеджер з нормативно-технічної інформації
Юлія Власова Менеджер з маркетингу
Юрій Дудок Провідний інженер-проектувальник
Юрій Мацигін Провідний архітектор
Ярослав Угрин Головний інженер проекту
Ярослав Чемеринський Головний спеціаліст з теплогазопостачання
Ярослав Чохань Інженер з нагляду за будівництвом
Василь Шнира Інженер-конструктор 1-ї категорії