Львів готується до Весняного Ділового Форуму 2017

   В квітні у Львові в чергове відбудеться Весняний Діловий Форум. Мета заходу – побудова виграшних стратегій, розробка ефективних інструментів та відкриття нових ринків для представників українського бізнесу, які шукають можливостей для свого розвитку в непростих економічних умовах. Днями відбулась перша прес-конференція, де зібрались представники організаторів, міської влади, учасники та партнери заходу.

thumbnail (3)

    За словами організатора форуму Володимира Глащенкова, учасники форуму почують міркування визнаних в країні фахівців, які нададуть власникам та керівникам бізнесу відповіді на питання щодо перспектив розвитку країни в наступні 5 років. На цьогорічному заході спікерами стануть власники відомих в Україні успішних компаній. Взяти участь також планують міські голови та керівники облдержадміністрацій 6 областей Західної України.

thumbnail (1)

   «Цього року наша компанія стала партнером форуму. Таким чином, ми показуємо свою зацікавленість в розвитку економіки країни – говорить Андрій Вишневський, власник і директор Інституту проектування Комфортбуд, – Щороку ми спостерігаємо за змінами на ринку, за перерозподілом гравців та змінами в інтересах інвесторів. Цей захід дасть реальну можливість обмінятись досвідом, дізнатись про нові ефективні інструменти сучасного бізнесу, дасть можливість діалогу професіоналів високого рівня для загального розвитку країни».

thumbnail

Детальніше про подію – https://dilovyy-forum.com.ua/