Надійне партнерство перевірене часом

   Друга черга будівництва заводу «Бадер Україна» в селі Кожичі на Яворівщині вже розпочалася. Успішна компанія з іноземним капіталом вкотре впевнено обирає для реалізації проекту «Інститут проектування Комфортбуд», якість послуг якого підтверджена міжнародними сертифікатами менеджменту якості ISO 9001:2008 та системою екологічного менеджменту ISO 14001:2004. Десятирічний досвід «ІП Комфортбуд», бездоганна репутація та повний комплекс послуг – від проектування до здачі об’єкта в експлуатацію гарантують якісний результат та справді комфортну співпрацю.

    До того ж, спеціалісти «Інституту проектування Комфортбуд» мають великий досвід у проектуванні та будівництві як житлових так й виробничих промислових будівель. Розуміючи специфіку таких об’єктів, в компанії вже на етапі проектування враховують специфіку майбутнього підприємства та беруть на себе повний супровід проекту аж до завершення будівельних робіт. Ретельне планування та інноваційні рішення у реалізації промислових проектів дозволяють підвищити функціональність усіх процесів, оптимізувати енерговитрати та створити більш комфортні умови роботи для працівників.

1

    А їх на фабриках «Бадер Україна» працює чимало – на підприємстві у містечку Городок працевлаштовано 1900 людей, на заводі в селі Кожичі працюватиме ще до 1800.  Цей комплексний проект на ділянці 4 гектари став справді глобальним – перша черга будівнитцва фабрики з пошиття авточохлів площею понад 11 тисяч квадратних метрів включала створення виробничих приміщень, котельні, пожежної насосної станції зі збірником води, будівлі охорони. Друга черга передбачає розширення фабрики ще на понад 9 тисяч квадратів. Новий завод «Бадер Україна» надзвичайно важливий для місцевого бюджету та ринку праці, недарма на його відкриття завітав і Президент України. А це накладає додакову відповіальність і на проектну компанію – тут розуміють, що збудовані приміщення мають відповідати європейським стандартам та критеріям якості.

thumbnail«Специфіка проектування виробничих заводів та фабрик з конструктивної точки зору це вибір оптимальної розрахункової моделі.

Тобто вибір такого кроку колон, прольотів металоконструкцій, висоти будівлі, щоб врахувати всі технологічні процеси, створити більше вільного простору та мобільності при експлуатації і, при цьому, щоб витрата матеріалів на будівництво була прийнятна для Замовника, – говорить керівник конструкторської групи, Сергій Бекерський. – І завдяки використанню сучасних програмних комплексів, таких як Bocad-3d, та плідній співраці архітекторів, конструкторів, інженерів-проектувальників, технологів та будівельників на всіх етапах проектування нам вдається створити дійсно успішні проекти з високим рівнем деталізації та врахуваннм навіть найменших деталей».

thumbnail

   Співпраця «Бадер Україна» та Інституту проектування Комфортбуд триває вже 8 років. За цей час було забудовано майже 24 тисячі квадратних метрів виробничих площ у Городку та в Кожичах. Нарощуючи потужності, «Бадер Україна» обирає для співпраці команду спеціалістів, якій можна довірити повний контроль всього процесу.

thumbnail (1)«Ми раді, що нам вдалося знайти надійних партнерів, які фахово виконують проектні роботи та супроводжують Замовника до моменту завершення будівельних робіт, – говорить директор ТОВ «Бадер Україна» Андрій Павлунь. – «Інститут проектування Комфортбуд» втілив в проекті оптимальні рішення, які дозволяють покращити комунікацію між відділами заводів, підвищити рівень технічної безпеки, оптимізувати виробництво.

Чотири спільні проекти показали, що фахівці «ІП Комфортбуд» чітко розуміють поставлені завдання та володіють досвідом та інновативними підходами, аби втілити їх на практиці.

Тож якщо виробництво «Бадер Україна» в майбутньому буде розширюватись, ми будемо впевнено слідувати добрій традиції і знову скористаємося послугами Комфортбуд».

thumbnail (1)

   Друга черга будівництва фабрики «Бадер Україна» у Кожичах буде завершена до кінця 2017 року. До понад півтисячі реалізованих проектів «ІП Комфортбуд» додасться ще один – функціональний, інноваційний, створений за вищими стандартами якості та з врахуванням всіх вимог Замовника. Проектна компанія продовжує приймати складні виклики та втілювати цікаві завдання, будуючи успіх разом з європейськими партнерами.