Наша компанія розроблятиме проектну документацію

для сміттєпереробного комплексу у Львові

Переможцем тендеру на розробку проектної документації для майбутнього комплексу з переробки сміття визнано ТОВ «Інститут проектування  «КОМФОРТБУД», пропозиція якого відповідає всім критеріям тендерної документації.

Майбутній сміттєпереробний комплекс у Львові складатиметься з двох основних частин. Перша є механічною, де розділятимуть відходи на дрібну фракцію (здебільшого органічні відходи) та неорганічні відходи.

Друга частина комплексу складатиметься із біологічної обробки відходів, що буде розташована у окремій будівлі. Йдеться про компостування органічної фракції відходів у спеціальних тунелях.

Усі потужності комплексу будуть розташовані у приміщенні під накритим дахом. 

Після введення у експлуатацію сміттєпереробний завод зможе переробляти 65% всіх відходів, що продукують у Львові.

Директор ЛКП «Зелене місто» Вадим Ноздря підкреслив, що цей тендер є дуже важливим для подальшого розвитку проекту. При підготовці тендерної документації керувалися в тому числі професійними консультаціями від французької компанії Egis і вимогами до проектів, які фінансуються за кошти ЄБРР. Саме наша компанія продемонструвала повну відповідність кваліфікаційним вимогам і надала найбільш конкурентну пропозицію.

1 (4)

Деякі з проектів промислового призначення «Інституту Проектування «КОМФОРТБУД»

Джерела:

https://dyvys.info/2018/03/15/stalo-vidomo-hto-rozroblyatyme-proektnu-dokumentatsiyu-dlya-pererobnogo-kompleksu/

https://zaxid.net/u_lvovi_rozpovili_yak_funktsionuvatime_maybutniy_smittyepererobniy_kompleks_n1450554

https://zaxid.net/u_lvovi_obrali_kompaniyu_shho_rozrobit_dokumentatsiyu_dlya_budivnitstva_smittyepererobnogo_zavodu_n1451545