Офісні приміщення у ТРЦ «Victoria Gardens» — з комфортом до успіху!

Наша компанія, Інститут проектування «Комфортбуд» працювала над проектом реконструкції нежитлових приміщень під офісні на третьому поверсі ТРЦ «Victoria Gardens».

«Victoria Gardens» — один з найбільших у Західній Україні торгово-розважальних комплексів, у якому, як стверджують його творці, цілий рік панує весна. Окрім того, що дуже важливо, приміщення торгового центру має зручне транспортне сполучення.

Наше проектне рішення даної реконструкції передбачає не тільки ефективне пристосування неторговельних приміщень під адміністративно-побутові, а й обладнання їх необхідними системами інженерних комунікацій.

Ми ставимо перед собою мету створити якісне та сучасне офісне приміщення, яке стане простором роботи і відпочинку. Переконані, що таке поєднання продукуватиме натхненну роботу та запобігатиме емоційному вигоранню майбутніх працівників.

У цих офісних приміщеннях загальною площею понад 1500 м2 зможуть працювати близько 150 осіб. Для того, щоб збільшити існуючу площу і створити максимально комфортні умови для майбутніх працівників та відвідувачів офісу, ми вирішили розділити поверх, додавши антресолі. Антресольні споруди знову стали трендом в сучасних інтер’єрах. Таке зонування створює більше потрібного простору, який можна використати з навчально-розважальною та естетичною метою.

На першому рівні офісного приміщення передбачені ресепшн, вестибюль, адміністративна зона, технічні зони, конференц-зал, три робочі простори площею близько 500 м2, зона активного відпочинку та дві тераси. Ще однією лаунж-зоною для працівників офісу стане дах, обладнаний як відпочинкова тераса. На антресолях буде робочий простір площею близько 250 м2 та велика кухонно-відпочинкова зона. З практично-естетичною метою ми додали багато світлопрозорих фасадних систем та світлових ліхтарів по всій території офісного приміщення.

Тому, комфортні офісні приміщення у цій будівлі зможуть стати чудовою альтернативою типовим офісним центрам.