Підсумки 2017: вдалі проекти, нові досягнення та відзнаки

  Цей рік для нас був наповнений цікавою і складною роботою над новими проектами, ми вирішували непрості завдання, проектували нові будівлі, а також кожен день працювали над тим, щоб наші міста здобували сучасний вигляд. Тішить, що наша робота була помічена та оцінена. Пропонуємо разом з нами згадати про найцікавіші події для Інституту проектування “Комфортбуд” в минулому році:

  Спроектовано 49 об’єктів впродовж року.

 В 2017 році ми спроектували близько 50 будівель різної категорії складності, починаючи від житлових будинків та комплексів з розвиненою інфраструктурою до великих промислових будівель. Ми працювали над реставрацією пам’яток архітектури в серці Києва, над створенням нових навчальних закладів, торгово-розважальних та  логістичних комплексів в різних містах Україні.

1

     За нашим проектом збудовано фабрику №2 «Бадер Україна» на Львівщині.

   Співпраця «Бадер Україна» та Інституту проектування «Комфортбуд» триває вже 8 років: https://www.youtube.com/watch?v=Kul5zxDdjgA.  За цей час було забудовано майже 24 тисячі квадратних метрів виробничих площ у Городку та в Кожичах. А цього року відбулись завершальні будівельні роботи по будівництву виробничого цеху фабрики №2 «Бадер Україна» на Львівщині, де ми виконували повний комплекс проектних робіт.

2

3

      Наша перемога в номінації «Адміністративна будівля та будівля соціально-культурного призначення» у конкурсі «Фасад року 2017».

     Визначення кращих об’єктів України за версією «Бауміт» проводиться раз на два роки. Для нас цей конкурс справді став справжнім професійним святом. Наш проект офісно-житлової будівлі на вул. Лисенка у Львові здобув перемогу у номінації «Адміністративна будівля та будівля соціально-культурного призначення».

    Переможці конкурсу отримали туристичний сертифікат і можливість здійснити подорож Holiday of Your Life до будь-якої країни «Бауміт». Об’єкти, що визнані найкращими, мають змогу взяти участь у міжнародному архітектурному конкурсі Baumit Life Challenge 66, де змагатимуться об’єкти з 30 країн, фінал якого відбудеться в Братиславі у червні 2018 року.

4

   Архітектура та дизайн: в чому додаткова цінність?

   Влітку цього року Інститут проектування «Комфортбуд» ініціював проведення заходу для девелоперів столиці. У готелі Fairmont в Києві, відбувся захід «Архітектура та дизайн: в чому додаткова цінність?». Ми виступили генеральним партнером події. Спікерами були запрошені великі, успішні, надихаючі компанії, лідери девелоперського ринку, які поділились своїм досвідом у втіленні успішних проектів в сегменті житла.

   Андрій Вишневський, директор та власник ІП «Комфортбуд», презентував свою думку про архітектурну концепцію як відправну точку всього проекту і розповів про її складові, на які необхідно звертати увагу та які мають вплив на продаж.

5

    П’ятірка кращих у конкурсі на львівський міський архів.

   Цього року відбувся Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію будівлі міського архіву на вул. Трускавецькій у м. Львів. Замовником виступила Львівська міська рада, організатором – компанія Contest. Наш проект потрапив в п’ятірку кращих!

6

7

     У Луцьку втілено наш проект сучасного готелю преміум-класу.

   В 2016 році наші фахівці створили проект реконструкції офісно-готельного комплексу в Луцьку на вулиці Кривий Вал, 39. А вже в 2017році було завершено будівництво, і сучасний затишний готель преміум-класу Noble Boutique Hotel відтепер тішить лучан та гостей міста.

8

9

     Львів архітектурний – наша перемога!

   Інститут проектування «Комфортбуд» брав участь в конкурсі промоції львівського підприємництва “Обличчя міста 2017”, який щороку проводить Львівська міська рада та Львівська торгово-промислова палата.

     Наприкінці жовтня були оголошені результати конкурсу і ми щасливі, що наш внесок у формування «Обличчя Львова» був оцінений. Наша команда вже генерує наступні цікаві проекти та готова до нових викликів!

10

   Краща проектна компанія року за версією III Annual Eastern Europe Real Estate Forumand Project Awards 2017.

  Церемонія нагородження лауреатів EE Project Awards проходила під час гала-вечері. Інститут проектування “Комфортбуд” номінувався на “Проектну компанію року”. Надзвичайно приємно, що наші проекти були помічені журі та ми увійшли в шорт-лист.

  Оцінили нашу роботу і в номінації “Котеджне містечко року”. Перемогу здобув Green Hills (Київська обл., Україна), де ми виконували проектні роботи. Вітаємо наших партнерів!

11

12

13

   Ресертифікація ISO

   Наша компанія пройшла ресертифікацію інтегрованої системи управління якістю та впливами на довкілля у відповідності до вимог ДСТУ ISO 9001: 2015 та ДСТУ ISO 14001:2015. Аудит здійснила компанія DEKRA Certification. Ми успішно пройшли перевірку та отримали сертифікат. Нас переповнює гордість!

   Ми вдячні нашим Замовникам за довіру, нашим архітекторам, інженерам-проектувальникам та всій команді Інституту проектування «Комфортбуд» за плідну щоденну роботу. З нетерпінням чекаємо нових звершень в 2018 році і обов’язково потішимо вас новими цікавими проектами.