фахові консультації архітектора-дизайнерастворення концепціїрозробка ескізного проектувиготовлення робочих кресленьпідбір меблів та аксесуарівавторський супровід
Якість інтер’єру повинна відповідати якості сучасного життя.У проектах застосовуємо передові технології та використовуємо натуральні та екологічно чисті матеріали, а професійне розуміння ергономіки допомагає нам створювати комфортний простір.Запорукою успіху проекті, є особлива увага до деталей, а також відповідальне ставлення до ваших часу і коштів.
 
 

Дизайн інтер’єрів житлових приміщень

Розробляючи проект інтер’єру житла, наші фахівці врахують головні умови комфортності домашнього інтер’єру – зручність і красу. Дотримуючись заданого стилю, ми гармонійно поєднуємо всі елементи інтер’єру і втілюємо в реальність найсміливіші сучасні ідеї або залишаємось вірні класичним рішенням.
Ми пропонуємо розробку дизайну інтер’єру квартир, апартаментів, пентхаусів, котеджів, багаторівневих квартир, реконструкцію нежитлового простору в житловий.

 
 
 
Дизайн інтер’єрів громадських приміщень
В процесі розробки проекту інтер’єру громадських будівель наші фахівці запропонують вам варіанти сучасних рішень з врахуванням особливостей експлуатації, безпеки і технологічної функціональності приміщень. Виконаний на високому рівні дизайн інтер’єрів – візитна картка будь-якої громадської будівлі.
Ми надамо вам якісні послуги з розробки дизайну інтер’єрів торгівельно-розважальних центрів, спортивно-оздоровчих та SPA-комплексів, офісних центрів, вокзалів і т.п.
 
 

Дизайн інтер’єрів ресторанів і закладів швидкого харчування

Сфера відпочинку та розваг традиційно є однією з небагатьох, що розвиваються найбільш динамічно, в тому числі і в контексті оформлення інтер’єрів. Поєднуючи всі технологічні зони ресторану чи кафе, тісно співпрацюючи з технологами і рестораторами, нам вдається досягти оригінальних ідей в стилістиці і оформленні інтер’єру.
Пропонуємо розробку дизайну інтер’єру ресторанів, кафе, барів, пабів, клубів, кав’ярень та інших закладів. Надаємо консультації по технологічних процесах.

 
 
 
 

Розробка корпоративного інтер’єрного стилю

Наша команда створить саме такий стиль інтер’єрів, який дозволить з першого погляду пов’язати між собою всі приміщення, офіси чи відділення великої компанії. Розробивши оригінальне просторово-кольорове рішення, ми допоможемо створити обличчя бренду та закладемо потенціал для його еволюції.