Приховане освітлення: 5 способів ефектно освітлювати архітектурну споруду

ghost_concrete_applicationОсвітлення може стати визначальним фактором для будівлі та впливати на її сприйняття і використання. Незважаючи на те, що освітлення вважається об’єктом, незалежним від більшості архітектурних елементів, воно часто проникає крізь стіни, стелі й підлогу, майже повністю зникаючи, щоб з’явитися тільки тоді, коли це необхідно. Як же досягти невимушеного освітлення архітектурної споруди, створивши одночасно ефектну атмосферу?

i_nanoled_galleri3
Вбудоване освітлення
Через тонкі перфорації у стінах будівель світло відбивається в матеріалі і повністю зливається з ним. Цей «світловий розріз» може варіюватися у ширині і довжині, забезпечуючи різні світлові ефекти поверхні.
Лінійні вогні
Ця система підсилює і увиразнює середовище: безперервно освітлює його або розділяє через поперечне розташування. Крім того, вона може функціонувати як допоміжний засіб для переміщення.
Легкі смуги
Цe вбудовані ліхтарі, приховані від людського ока, щоб вирізняти архітектурні або ландшафтні елементи у приміщенні чи під відкритим небом. Як і в попередніх випадках, вони допомагають користувачам пересуватися вночі.
Яскраві плями
Крім аналогічних функцій попередньої системи, яскраві плями акцентовані на стінах, підлозі або стелі. Вони виготовлені з нержавіючої сталі, щоб витримувати погодні умови.
Світлові конструктивні елементи
Це інноваційні «цеглини світла», які освітлюють фасад зсередини. Сяючі конструктивні елементи схожі на традиційну цеглу, що вбудована у стіну. Вони розташовуються в середині або в кутку конструкції, а також можуть вставлятися у стіну чи виступати з неї.

brick_light_wall_recessed_land