Торговий центр «Hudson Yards»: місце елітних покупок та розваг

15 березня у Нью-Йорку відкрили торговий центр Hudson Yards. Це частина проекту елітного району «Hudson Yards». Його називають найочікуванішим відкриттям Нью-Йорка.

15 березня у Нью-Йорку відкрили торговий центр Hudson Yards. Це частина проекту елітного району «Hudson Yards». Його називають найочікуванішим відкриттям Нью-Йорка.

Що являє собою цей новий торговий центр? Це семиповерхова будівля площею понад 100000 кв.м. спроектована Elkus Manfredi. Там Ви знайдете понад сотні магазинів, кав’ярень і ресторанів більшість з яких відкриті у Нью-Йорку вперше. На сьогодні, 90% площі вже орендовано. Найбільший за площею магазин — Neiman Marcus — 18000 кв.м.

Окрім того, тут є цікаві місця, де ви чудово проведете час: Snark Park та 3DEN.

Snark Park — розважальний простір для дітей та дорослих. Він нагадує музей, де всі експонати можна рухати руками. Кожні три-чотири місяці змінюватимуть експозицію, тому відвідувачі часто повертатимуться у Snark Park. Щоб потрапити туди Вам доведеться заплатити 28 доларів.

03.15.19-Hudson-Yards-Shops

3DEN — зона відпочинку, де за 10 доларів за годину Ви можете посидіти у зручних кріслах, випити каву, зайнятися йогою на спеціальних килимках, поговорити по телефону у звукоізолюючій кімнаті та навіть прийняти душ. Тобто, створено усі умови для відпочинку після покупок.

a place of luxurious shopping and entertainment

Нагадаємо, що торговий центр це одна зі споруд масштабного проекту елітного району Hudson Yards, у якому вже відкрилися «The Shade» «The Vessel», 10 Hudson Yards, 15 Hudson Yards, 55 Hudson Yards та очікується відкриття не менш захоплюючих будівель.