Будинок на природі як альтернатива готелям на галасливих курортах

   Межа між містом та областю сьогодні поступово стирається, оскільки закони ринку диктують розвиток інфраструктури передмістя. З кожним днем кількість бажаючих жити за містом росте, що цілком логічно, оскільки оселившись в котеджному містечку більше немає потреби чекати вихідних, адже тут вже є всі умови для комфортного життя й різноманітного дозвілля.

   Сучасні котеджні комплекси дають можливість поринути в неспішний ритм заміського життя і щодня відчувати переваги відпочинку на природі – з шезлонгом або гамаком під деревом, розпаленим мангалом, сніданком або вечерею під відкритим небом.

   Ми пропонуємо розглянути кілька котеджних містечок поблизу столиці, як альтернативу відпочинку на відомих курортах:

01

02

03

   Щоб відчути атмосферу Італії, зовсім не обов’язково далеко їхати й отримувати шенгенську візу. Адже всього в 15 хвилинах від центру Києва, на березі затоки Дніпра знаходиться сучасне котеджне містечко «Італійський квартал». Безупинно ваш погляд тішитиме неймовірна природа й вілли в класичному тосканському стилі, який є уособленням спокійного затишку, стриманої елегантності та безумовного комфорту.

01 (1)

02 (1)

03 (1)

04 (1)

   Якщо ж Італія не приваблює, можливо Ви із завмиранням серця думаєте про американську мрію – про стримані, охайні будинки, підстрижені галявини й барбекю по вечорах. У безпосередній близькості від Києва, біля села Віта-Поштова в оточенні мальовничого лісу знаходиться комплекс GreenHills – перше американське містечко в Україні. Організація родинних свят разом із сусідами й тепла, привітна атмосфера – ось що робить життя в цьому комплексі унікальним.

01 (2)

03 (2)

02 (2)

04 (2)

    Серед соснового лісу, далеко від шуму та міського трафіку, розташувався закритий заміський клуб “Goodlife Park”, всього в 15 км від Києва, в напрямку міста Вишгороду. Щодня тут можна насолоджуватися недоторканою природою в безпрограшному поєднанні із сучасною стилістикою клубу – вдалим симбіозом модерну і хайтеку. Розвинена інфраструктура “Goodlife Park” надає величезний вибір дозвілля, від смачних вечерь в місцевому ресторані до різноманітних занять спортом.

01 (3)

02 (3)

03 (3)

04 (3)

    «Сонячна долина» – це тихе мальовниче містечко, яке всіляко сприяє спілкуванню з природою та знаходиться в Обухівському районі. Відмінною рисою абсолютно всіх будинків котеджного містечка стали великі панорамні вікна, які дозволяють наповнювати будинок сонячним світлом та милуватись краєвидами.

01 (4)

02 (4)

03 (4)

04 (4)

   Всього в 20 км від Києва серед густого соснового та березового лісу знаходиться Riviera Villas – гідна альтернатива відпочинку на найкращих курортах. На території велично розташовані 87 елегантних резиденцій в колоніальному стилі, два приватних пляжі та розкішна набережна з рестораном, тенісні корти і два волейбольні майданчики невимушено розбавлять плавну атмосферу заміського життя.

   Підводячи підсумок вище написаного, можна з легкістю зробити висновок, що придбання будинку в котеджних містечках – найкраща альтернатива квартирі в багатоповерхівці і чудова можливість цілий рік насолоджуватися різноманітним відпочинком. Свій будинок – це свобода вибору, свобода дій та дозвілля.

Марія Возвишаєва

Керівник з розвитку бізнесу, архітектор