Плавучий театр у Берліні

  • Рік створення: 2015
  • Цільове призначення: Містобудування
 Даний проект розроблений для участі у конкурсі 9th OISTAT THEATRE ARCHITECTURE COMPETITION 2015 і основною його метою є створення архітектурного акценту в міському ландшафті річки Шпре (Spree) в Берліні, на ділянці Ринку Деревини (Holzmarkt), відомій своїм креативним і мистецьким середовищем. Що дозволить зробити це місце ще привабливішим для молодих берлінців.

Ідея

Створити два типи дійства:

  • перше відбуватиметься на річці під час буксирування плавучої сцени з місця її стаціонарного розташування до тимчасових стоянок. Процес переміщення, буде свого роду виставою на воді, за якою спостерігатимуть глядачі з берега;
  • друге, у формі традиційної вистави мімів, відбуватиметься всередині плавучої сцени. Важливо, що театральними декораціями, на фоні яких гратимуть актори, стане ландшафт річки.

Програма

Вплив новітніх технологій та інтернету на життя сучасної людини, робить його пасивним та інертним. Естетична програма театру опиратиметься на об’єктивну дійсность, на сприйняття та розуміння істинних  цілей і пріоритетів.

Репертуар

В репертуарі переважатимуть імпровізовані сценки з повсякденного життя, пародії у формі діалогу чи монологу, виступи акробатів, жонглерів та фокусників. Театр стане зручним місцем для проведення фестивалів чи гастрольних заходів.

Конструкція 

Будівля виготовлена з модульних елементів на основі клеєного брусу. Їх розміри та форма продумуються на етапі проектування, таким чином, щоб легко і швидко збиратися, а при потребі розбратися для транспортування театру в інше місце.

01_V_1

02_V_2

03_V_3

04_Masterplan

05_EastEevation

06_NorthEevation

07_SouthEevation

08_Section_1

09_Section_2

10_First_level_plan

11_Second_level_plan

12_Scheme