Інститут проектування Комфортбуд – 10 років європейських стандартів в проектуванні

   Ті, хто займається будівництвом, знають: вдалий архітектурний проект – половина справи. Адже саме на етапі проектування закладаються ті базові принципи, які будуть визначати і зовнішній вигляд, і функціональність майбутньої будівлі.

   Тому так важливо довірити проектування справжнім професіоналам, які продумають всі нюанси – від врахування інженерно-геологічних умов ділянки, де буде розташована будівля, до найбільш оптимального способу прокладання інженерних комунікацій. Вже перші креслення якісного проекту гарантують успіх майбутнього об’єкта.

   Тож в Інституті проектування Комфортбуд добре розуміють необхідність створення максимально продуманих та деталізованих проектів будівель. За 10 років компанією спроектовано понад 2 мільйони квадратних метрів житлових, комерційних та промислових площ.

1

Багатоквартирний житловий будинок на вул. Величковського, м. Львів

    Величезний досвід дозволяє братися за найскладніші проекти та знаходити оптимальні рішення, що відповідають як умовам середовища, так і побажанням клієнта. Недарма Комфортбуд обирають великі підприємства з європейським капіталом, серед яких – «Бадер Україна», «СНЄЖКА-Україна», «Радехівський цукор», Славутський комбінат «Будфарфор» та інші.

jhggf

Фабрика з виробництва авточохлів в с.Кожичі Яворівського району Львівської області

3

Склад безтарного зберігання цукру силосного типу місткістю 50 тис. тон в межах виробничої території ТзОВ «Радехівський цукор», с. Павлів, Радехівський район, Львівська область

Інститут проектування Комфортбуд з легкістю проектує як виробничі фабрики та промислові заводи, так і спеціалізовані логістичні центри, об’єкти агропромислового сектору, торгівельні та офісні центри, житлові комплекси, спортивно-оздоровчі будівлі. А вдається все завдяки згуртованій команді професіоналів.

4

     «Команда – наша головна цінність. У нас працює близько 100 працівників різних напрямків, яких об’єднує одне – бажання створити досконалий, якісний об’єкт. Кожен на своєму місці вкладає максимум зусиль і знань для досягнення спільного результату, – говорить власник компанії Андрій Вишневський – Ми надзвичайно цінуємо цей вклад і даємо нашим фахівцям можливість розвиватися, беручи участь у спеціалізованих навчаннях та в престижних конкурсах. Адже їх перемоги і досягнення – це наша спільна гордість, це те, що робить нас одними з найкращих на ринку проектних послуг». 

5

Конкурсний проект мультифункційної громадської будівлі “Технопарк” з багаторівневим паркінгом, м.Львів

    Варто зазначити, що більша частина команди Комфортбуду працює в компанії практично з першого дня її заснування. Низька плинність кадрів свідчить про комфортні умови праці, а успішне просування вгору найдосвідченіших працівників – про перспективи кар’єрного росту. Старші та молодші колеги легко знаходять спільну мову, і така співпраця поколінь дозволяє вдало поєднати інновації і досвід. А професіонали різних напрямів – 13 сертифікованих фахівців з проектування, кваліфіковані архітектори, конструктори, інженери, технологи, дизайнери – забезпечують повний цикл робіт: від грамотної концепції до робочих креслень, від оригінальної ідеї до повноцінної 3D-візуалізації.

6

Житловий комплекс “Паркові вежі” з торговими та обслуговуючими приміщеннями і підземним паркінгом на вул. Торф’яній у м. Львів

    Варто зауважити, що Інститут проектування Комфортбуд має в своєму активі понад 400 спроектованих об’єктів різного призначення і складності по всій Україні, а якість послуг компанії підтверджена міжнародним сертифікатами менеджменту якості ISO 9001:2008 та системою екологічного менеджменту ISO 14001:2004. За 10 років компанія зуміла здобути хорошу репутацію. І команда Комфортбуду впевнена, що ще більші досягнення – попереду.

7

   «Останнім часом багато іноземних інвесторів відкривають представництва своїх компаній в Україні, тому бізнес все більше потребує професійних проектних послуг, – резюмує Андрій Вишневський Ми маємо значний досвід в проектуванні житлових, громадських, промислових, логістичних та сільськогосподарських об’єктів і можемо похвалитися успішною реалізацією складних, нестандартних будівель. Це відкриває перед нами нові горизонти – для розширення напрямів діяльності, руху вперед і нових викликів, до яких наша команда цілком готова». 

Джерело