TOP-5 визначних подій у світі архітектури в 2016 році

Початок року – це найкращий період для планування майбутніх подій, а поточний, 2016-й рік, обіцяє бути насиченим на цікаві заходи. Сьогодні ми пропонуємо вам огляд 5-ти найважливіших подій в галузі архітектури, що відбудуться по всьому світу.

…Лондон, Роттердам, Лісабон – залишається лише придбати квиток на літак! Полетіли?

Канни

   Виставка MIPIM 2016 відбудеться 15-18 березня. Найгучніша міжнародна подія в світі, яка щороку об’єднує на своєму майданчику ключових гравців з різних секторів ринку нерухомості. У процесі діалогу між девелоперами, представниками фінансових інститутів, готельних мереж, будівельних компаній та архітектурних бюро виникають нові ідеї, цікаве спілкування, укладаються вигідні контракти.

   Окрім національних експозицій та виставкових стендів, MIPIM багата насиченою програмою супровідних заходів, серед яких конференції за участю всесвітньо відомих спікерів, тематичні сніданки та ланчі, коктейльні вечірки. З подробицями виставки ви зможете ознайомитися тут.

 Лондон

1

    З 26 січня по 20 квітня в рамках Королівської академії мистецтв у Лондоні відбудеться виставка «Mavericks: Breaking the Mould of British Architecture».

Учасникам належить відповісти на безліч цікавих питань, які дозволять повною мірою розкрити дану тему: Що робить архітектора індивідуалістом? Як змінювався сенс індивідуалізму в архітектурі протягом історії? Що означає бути індивідуалістом-архітектором в сучасному світі параметричного проектування та інформаційного моделювання будинків? Анонс заходу за посиланням.

Також, з 8 по 10 березня в Лондоні пройде найважливіший захід у світі екологічно осмисленого проектування та будівництва навколишнього середовища – EcoBuild. Організатори обіцяють представити тисячі інноваційних продуктів: теплоізоляції, будівельних конструкцій, систем вентиляції з рекуперацією тепла, вікон, низькоемісійного скла, теплових насосів, зелених покрівель, освітлення, сантехніки та багато іншого. EcoBuild обов’язково до відвідування тим, кому цікаві останні тренди в цій галузі. Подробиці за посиланням.

Ротердам

3

З 22 квітня по 10 липня центр архітектурного життя переміститься в Роттердам на виставку IABR-2016, девіз якої «Економіка майбутнього».

Назва говорить сама за себе, перед учасниками стоятиме найважливіше завдання – пошук можливостей економічно ефективного розвитку міст. Всі проекти повинні втілювати в собі ідею чистого та ефективного міста, в якому громадський простір відіграє головну роль.

 

 

 

 

Венеція

4

В кінці травня у Венеції стартує головна архітектурна бієнале планети, яка проходитиме з 28 травня по 27 листопада під назвою «Reporting from the front». За словами президента бієнале Паоло Баратта, відмінною рисою нашого часу є невідповідність між архітектурою і потребами громадянського суспільства. З одного боку, архітектори зводять вражаючі будівлі, що відображають владу і амбіції замовників. З іншого боку, суспільство сприймає їх з байдужістю, ухиляючись від обговорення питань архітектури. Баратта назвав таку позицію «паралізуючим конформізмом», на його думку, «архітектура – це мистецтво, в якому приватні вимоги, прагнення і потреби перетинаються з суспільними потребами і прагненнями».

Що ж, сподіваємося 2016-й рік буде для вас сповнений цікавими подіями, новими перемогами і захоплюючими проектами.