Вчора, в готелі Fairmont Grand Hotel Kyiv відбувся Форум і Премія в галузі нерухомості організовані URE Club і EuropaProperty.com

   Відкрив захід Лев Парцхаладзе, розповівши усім присутнім про кроки щодо покращення інвестиційного клімату в Україні. Загалом захід зібрав близько 300 учасників. Серед запрошених гостей і спікерів були присутні девелоперські, інвестиційні, будівельні компанії, архітектурні бюро та юридичні фірми, а також державні і фінансові установи.

   На EEA Real Esatate Forum, в рамках 4-х дискусійних панелей, були обговорені основні сегменту ринку нерухомості та їх перспективи розвитку. Ми побачили чимало цікавих презентацій інвестиційних можливостей та найкращі проекти офісної, торговельної, житлової, промислової та логістичної нерухомості.

   А ввечері на гала-вечері були оголошені переможці EEA Real Estate Forum & Project Awards. В номінації «Архітектурна компанія року» брали участь чотири компанії: “Інститут проектування “Комфортбуд”, “ARCHIMATIKA”, ТАМ «А. Пашенько» та “Urban Experts + Leslie Jones”. Перемогу здобула компанія «ARCHIMATIKA». Вітаємо переможця та бажаємо багато цікавих проектів! 

thumbnail (1)

thumbnail (2)

thumbnail (3)

thumbnail (4)

thumbnail (5)

thumbnail