Відкриті для молоді — в Інституті проектування Комфортбуд охоче приймають в колектив молодих фахівців

 

img_001Знайти роботу одразу після закінчення навчального закладу — справа не з легких. Зазвичай працедавці запрошують спеціалістів, у яких є досвід. Та Інститут проектування Комфортбуд не має таких упереджень – тут цінують молодих спеціалістів і дають їм шанс здобути нові знання на практиці, переймаючи досвід кращих фахівців. Тому й запрошують у великий, дружній колектив молодь, яка отримуєможливість здобути нові навички, ознайомитися з інноваціями у проектуванні та вивчити новітні, необхідні для роботи програми. На сьогодні, в компанії, що є лідером на ринку проектних послуг,працює понад 70% молодих фахівців, які не тільки набувають нових знань, а й приносять у колектив нове бачення та нестандартні ідеї.

img_002Щоб і далі поповнювати свій колектив молодими фахівцями, Комфортбуд ініціював Програму стажування для тих, хто навчається у Львівській Політехніці — і кілька студентів вже скористалися цією пропозицією. Тепер вони мають чудову нагоду попрацювати з реальними об’єктами та опанувати сучасні технології проектування, зокрема БІМ-технології. Компанія надає новим працівникам можливість зануритися в роботу з головою, а більш досвідчені колеги радо діляться своїми знаннями з новачками. Такий обмін досвідом є взаємокорисним: стажери швидше здобувають необхідні вміння і, разом з тим, діляться своїм баченням тих чи інших проектів.

Серед них і Максим, що проходить стажування у креативний групі за спеціальністю архітектор. Ініціатива компанії Комфортбуд зацікавила його одразу — тож, не гаючи часу, він скористався нагодою, відправив резюме та портфоліо і став частиною великої команди, у якій працює майже 100 спеціалістів.

img_003«Група, у якій я проходжу стажування, зараз працює з планувальною схемою ділянки та вирішенням благоустрою на ній, пошуком і аналізом світових прикладів вирішення такого завдання, моделювання об’єктів, пошуком ідей методом ескізування. Мені дуже цікаво здобути практичні знання у даному напрямку. А також, відділ архітектури інституту створює проект для конкурсу в Польщі, і я теж маю можливість бачити як на практиці відбувається така робота. — розповідає про своє стажування Максим. І додає, що співпраця з колегами дається невимушено і легко: «Колектив — чудовий, професійний та енергійний. Якщо виникають якісь спільні роздуми, то, звісно, враховують і мою думку».

Спільну мову знайти легко — адже в Комфортбуд працює багато молодих людей. Їх ваблять перспективи, які відкриваються в компанії: тут кожен може проявити ініціативу, реалізувати свої вміння і таланти та збудувати успішну кар’єру. Як прогресивна компанія, що рухається в ногу з часом, Комфортбуд завжди прислухається до молодих і тому отримує від них максимум самовіддачі. Таким чином практика стажування студентів дозволяє розширити бачення і творити креативні, яскраві об’єкти.

img_004«Ми активно розвиваємось і прагнемо залучати до активної роботи молодих ініціативних людей, яких шукаємо і серед студентів. Бачимо в них величезний потенціал і джерело цікавих ідей, — говорить власник і директор Інституту проектування Комфортбуд Андрій Вишневський,Тому взаємна вигода від такої співпраці є очевидною: ми даємо можливість стажерам проявити себе в реалізації цікавих об’єктів, а натомість маємо змогу в перспективі отримати потрібного нам фахівця».

Творча атмосфера, грандіозні проекти, величезний досвід та інноваційні рішення створюють чудове середовище для вдосконалення своїх знань і навичок, а стабільність і динамічний розвиток компанії Комфортбуд дозволяють молоді досягати поставлених цілей і впевнено дивитись в майбутнє.