Інститут Проектування “КОМФОРТБУД” – це

комплексна проєктна компанія, яка будує свої відносини з клієнтами на основі етичності та чесності, якості та сумлінності, націленості на виклики та інновації

ПРАЦЮВАТИ З НАМИ – ЦЕ:

“100% під ключ”: повний комплекс послуг впродовж усього циклу реалізації проєкту

Працюючи з нами, Ви заощадите свої час та кошти, а також мінімізуєте ризики на всіх етапах реалізації проєкту – від аналізу та вибору локації до здачі об’єкта в експлуатацію: Ви матимете справу з одним надійним партнером замість кількох десятків підрядників, дії яких Вам потрібно координувати.

Реалізація об’єкта будь-якої складності з однаково відмінною якістю

Незалежно від того, чи це приватний будинок, чи технологічно складний промисловий об’єкт – в будь-якому випадку ми гарантуємо Вам якісний проєкт з дотриманням усіх нормативних вимог. Наша відмінна якість – це наш імідж. 72% наших клієнтів звернулися до нас більше ніж 1 раз, 24% – ще не мають потреби у наступному проєкті, 4% – не наш клієнт.

Тільки штатні, перевірені фахівці

Над комплексною реалізацією Вашого проєкту працюватиме команда штатних фахівців компанії: архітектори, інженери, BIM-фахівці, юристи, маркетологи, дизайнери, 3Д-візуалізатори, будівельники.

2021

Наш київський проектний офіс виокремився в окрему компанію – ТзОВ «АРКОІНТР»

Стали генпроєктувальником ЛИСТа – Львівського сортувального терміналу для «УКРПОШТИ», загальною площею земельної ділянки 8 га.

Розпочали співпрацю з американською компанією AMSTAR по проектуванню першого в Україні логістичного комплексу, що сертифікуватиметься відповідно до вимог «зеленого будівництва» по стандарту «BREEAM».

Уклали контракти на проєктування 17 нових об’єктів.

2020

За нашим проєктом розпочались підготовчі роботи під будівництво механіко-біологічного комплексу з перевантаження та переробки твердих побутових відходів у м. Львові.

Завершили розроблення проєктної документації адміністративної будівлі для музею народної архітектури та побуту імені Климентія Шептицького у Львові, одного з найбільших музеїв просто неба у Європі.

Київський проєктний офіс спільно з технологами польської компанії “WaWaTech” та фахівцями української компанії ТзОВ “Біотехпром” працює над проєктом локальних очисних споруд для компанії «Вімм-Білль-Данн Україна» Це технологічно складний об’єкт повного циклу очистки виробничих стоків, який передбачає генерування біогазу з відходів молочного виробництва.

Уклали контракти на проєктування 35 об’єктів.

2019

Переїхали у новий власний офіс, спроєктований фахівцями компанії.

Завершили проєктування першого в Україні сміттєпереробного заводу з технологією механіко-біологічної переробки та сортування твердих побутових відходів.

Завершено будівництво понад 10-ти об’єктів та ведеться будівництво понад 15-ти об’єктів за нашими проєктами.

Уклали контракти на проєктування 51 об’єкта, з них 10 – через київський регіональний офіс.

2018

Спроєктований нами житловий комплекс «Панська Вертикаль» став переможцем 18 міжнародного конкурсу «Кришталева цегла» у номінації на кращий житлово-комерційний будинок.

Розробили концепцію для поштово-логістичного центру ПАТ «УКРПОШТА» будівництво якого планується у с.Пасіки-Зубрицькі Пустомитівського району Львівської області.

За нашими проєктами ведеться будівництво 5-6 черг логістичного комплексу «FM Logistic» в Бориспільському р-ні Київської області, одного із провідних логістичних операторів Європи та Азії.

Перемогли у відкритих торгах на проєктування першого в Україні сміттєпереробного заводу з технологією механіко-біологічної переробки та сортування твердих побутових відходів, будівництво якого планується на вул. Пластовій у м. Львові у 2020-2022 р.р. із залученням коштів ЄБРР.

Створили напрямок ID Consult, що надає консалтингові послуги у сфері нерухомості на всіх етапах проєкту.

Створили новий напрямок під торговою маркою ARCOINTR, завданням якого є участь у міжнародних архітектурних конкурсах та просування архітектурних концепцій за кордоном.

Спроєктували близько 60-ти об’єктів різноманітного призначення по всій Україні.

2017

Наш проєкт офісно-житлового будинку на вул. Лисенка у Львові переміг в номінації «Адміністративна будівля та будівля соціально-культурного призначення» у конкурсі «Фасад року 2017» від компанії Baumit.

Перемогли в конкурсі промоції львівського підприємництва “Обличчя міста 2017” у номінації «Львів архітектурний».

Увійшли в шорт-лист премії як «Краща проектна компанія року» за версією III Annual Eastern Europe Real Estate Forumand Project Awards 2017.

Уклали контракти на проєктування 74 об’єктів різноманітного призначення по всій Україні.

2016

Увійшли в шорт-лист премії “Краща проектна компанія року” щорічного Форуму і Премії в галузі нерухомості URE Club і EuropaProperty.com

Застосовуємо ВІМ-технології у проєктуванні об’єктів.

Розпочали співпрацю з 18 новими компаніями та уклали контракти на проєктування 57 об’єктів різноманітного призначення і складності по всій Україні.

2015

Наш проєкт котеджів на вул. Барвінських у м.Львові здобув перемогу у всеукраїнському конкурсі «Фасад року 2015» від компанії Baumit.

З 2006 року успішно реалізували понад 225 проєктів для групи компаній Fozzy Group по всій Україні, серед яких близько 20 нових проєктів супермаркетів СІЛЬПО в Києві, Чернігові, Дніпропетровську, Одесі та Львові за поточний рік.

Уклали контракти на проєктування 54 об’єктів різноманітного призначення і складності по всій Україні.

2014

Відкрили регіональний офіс компанії в м.Києві.

Отримали відзнаку у міжнародному конкурсі Trencin – City on River 2014 (Словаччина).

Спроєктований нами завод з виробництва авточохлів підприємства Bader Ukraine в Городку здобув ІІІ місце у конкурсі кращих будівель та споруд від Міністерства Будівництва України.

Уклали контракти на проєктування 56 об’єктів різноманітного призначення по всій Україні.

2013

Створений за нашим проєктом ТЦ “ВАМ” у Львові посів друге місце у номінації “Об’єкти дозвілля та відпочинку” у щорічному конкурсі Мінрегіонбуду “Кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію в Україні у 2012 році”.

Здобули звання «Обличчя Львова 2013» у номінації «Львів архітектурний».

Уклали контракти на проєктування 53 об’єктів різноманітного призначення по всій Україні.

2012

Провели ребрендинг компанії та переїхали у новий офіс.

Заснували будівельно-інжинірингову компанію «Денова», розпочали генпідрядну діяльність у будівництві.

Уклали контракти на проєктування 72 об’єктів.

2011

Впровадили технології 3D проєктування.

Розпочали надавати нову послугу: проєктування металоконструкцій в спеціалізованому програмному комплексі BOCAD (КМ, КМД).

Розпочалось будівництво Львівського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, спроектованого нашою компанією по технології «пасивного» будинку з застосуванням альтернативних джерел енергії.

Уклали контракти на проєктування 59-ти об’єктів.

2010

Перемогли у торгах на проєктування Львівського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості загальною площею 18600 м².

Перемогли у торгах на проєктування ІІ черги будівництва санаторно-оздоровчого комплексу «Прикарпаття» Національного банку України у м. Яремче, Івано-Франківської обл. загальною площею 15000 м².

Отримали ліцензію Міністерства регіонального розвитку та будівництва України на право здійснювати проєктну діяльність, надавати інжинірингові послуги та виконувати функції генпідрядника у будівництві.

Наш відділ 3D послуг став окремою студією – Ginko Visuals.

Уклали контракти на проєктування 35-ти об’єктів.

2009

Впровадили систему менеджменту якості згідно з вимогами стандарту EN ISO 9001:2008 та отримали міжнародний сертифікат TÜV SÜD.

Перемогли у щорічному всеукраїнському конкурсі «Творчість+якість» від компанії ТПК у номінації «Кращий торгівельний комплекс».

Уклали контракти на проєктування 51-го об’єкта.

2008

Розпочали роботу над проєктом  найбільшого ТРЦ Західної України – «King Cross Leopolis» у м. Львові.

Створили напрям 3D візуалізації та дизайну.

Перемогли у щорічному всеукраїнському конкурсі «Творчість + якість» від компанії ТПК у номінації «Кращий перспективний проект».

Уклали контракти на проєктування 32-х об’єктів.

2007

Створили групу з проєктування систем протипожежного захисту та систем зв’язку і сигналізації та отримали ліцензію АВ №319543 Держдепартаменту пожежної безпеки МНС України на проєктування систем протипожежного захисту об’єктів.

Уклали контракти на проєктування 39-ти об’єктів.

2006

01 березня 2006 року – дата заснування ТзОВ «Інститут Проектування «КОМФОРТБУД».

Отримали ліцензію Міністерства регіонального розвитку та будівництва України на право здійснювати проєктну діяльність.

Розпочали активну співпрацю з групою компаній Fozzy Group

Уклали контракти на проєктування перших 47-и об’єктів.

Наша цінова політика

У нас не дорого. Для тих, хто цінує якість і час.

У нас не дорого. Для тих, хто вже став нашим постійним клієнтом.

У нас не дорого. Для тих, хто хоче якісний, інноваційний та рентабельний проєкт.

У нас не дорого. Для тих, хто вміє рахувати гроші і прагне заощадити.

У нас не дорого. Для тих хто цінує чесність, відкритість та відповідальність.

У нас не дорого. Для тих, хто потребує гарантій та відповідального ставлення.

У нас не дорого. Для тих, хто проєктував у інших дешево, а потім звернувся до нас переробити проєкт.

У нас не дорого. Для тих, хто має негативний досвід співпраці з багатьма підрядниками для одного проєкту.

У нас не дорого. Для тих, у кого початковий кошторис на проєктування у інших проєктантів значно збільшився до кінця розробки проєкту.

Для іншиху нас дорого.

НАГОРОДИ