Житло, апарт-готель та комерційні приміщення: у Львові побудують житловий комплекс PRAUD Select

Міська забудова у Львові продовжує активно розвиватися, адже житлові комплекси перестали бути просто місцем для розміщення осель. Все частіше виникає запит на багатофункціональні будинки з власними магазинами, офісами та закладами харчуванням. Нова будівля з апартаментами та комерційною нерухомістю невдовзі з’явиться поблизу Краківського ринку на вулиці Клепарівській. Відповідні містобудівні умови влітку погодив виконавчий комітет міської ради. […]

Автор Марія

"

Read more

Міська забудова у Львові продовжує активно розвиватися, адже житлові комплекси перестали бути просто місцем для розміщення осель. Все частіше виникає запит на багатофункціональні будинки з власними магазинами, офісами та закладами харчуванням.

Нова будівля з апартаментами та комерційною нерухомістю невдовзі з’явиться поблизу Краківського ринку на вулиці Клепарівській. Відповідні містобудівні умови влітку погодив виконавчий комітет міської ради.

Фахівці Інституту Проектування «КОМФОРТБУД» активно працюють над розробкою стадії «проект» та «робоча документація».

У п’ятисекційному будинку (поверховістю від 3 до 8 поверхів) площею 14565 м² знаходитимуться квартири, окремі апартаменти з лобі-баром та комерційні приміщення. Підземну частину займатиме дворівневий гараж на 97 машино-місць.

Конструктивна частина будівлі буде виконана із монолітного залізобетону. Зовнішні стін муруватимуться з цегли (з опорядженням мінераловатними плитами та декоративною штукатуркою).

Проєктом передбачено не лише будівництво будинку, а й створення комфортного середовища довкола нього. Власний дитячий майданчик, велостоянка, спортивний майданчик стануть приємним доповненням для майбутніх власників квартир.

0 коментарів

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *