Інститут Проектування «КОМФОРТБУД» завершив розроблення проєктної документації адміністративної будівлі для музею імені Климентія Шептицького у Львові

Музей народної архітектури та побуту у Львові імені Климентія Шептицького є одним із найбільших музеїв просто неба у Європі. Добре знаний не лише львів’янам, але й гостям міста ще й як Шевченківський Гай, музей багатий на пам’ятки дерев’яної архітектури, інтер’єри та предмети побуту наших пращурів. Адже саме будівлі є втіленням культури та традицій народу у […]

Автор Марія

"

Read more

Музей народної архітектури та побуту у Львові імені Климентія Шептицького є одним із найбільших музеїв просто неба у Європі. Добре знаний не лише львів’янам, але й гостям міста ще й як Шевченківський Гай, музей багатий на пам’ятки дерев’яної архітектури, інтер’єри та предмети побуту наших пращурів. Адже саме будівлі є втіленням культури та традицій народу у різні епохи та передають їх дух навіть крізь роки. 

Саме поруч з головною алеєю, яка веде до входу на територію музею, буде знаходитись проєктована адміністративна будівля. Тому принциповим питанням при створенні ідеї була вдала її інтеграція в існуюче середовище з забезпеченням комфортного та безпечного простору для майбутніх працівників.

З цим завданням успішно справились автори концепції, львівські архітектори Ігор та Марта Цимбровські. А Інститут Проектування “КОМФОРТБУД”, ставши переможцем тендеру на проєктування, розробив всю необхідну проєктну документацію.

Сучасний світ вимагає й сучасних підходів до будівництва. Каркас, колони та стіни будівлі будуть виконані із залізобетону – це гарантуватиме надійність конструкції та осучаснить її фасади. Важливим елементом оздоблення, за задумом архітекторів, стане скло. А головною особливістю будівлі буде покрівля, виконана із використання «зелених» технологій. Такий підхід матиме ще й експлуатаційні переваги: дах слугуватиме теплоізолятором, поглинатиме вуглекислий газ та знижуватиме рівень шуму в приміщеннях.

На першому поверсі розташовуватимуться адміністративні приміщення. Просторі коридори забезпечуватимуть комфортне переміщення працівників. Усі кабінети будуть світлими та максимально відкритими: двері та перегородки виконуватимуться з безпечного скла, а великі панорамні вікна, що становлять більшу частину площі фасадів, забезпечать офіси природнім освітленням. Попри те працівники зможуть провадити свою діяльність у тиші та комфорті, адже приміщення матимуть чудову звукоізоляцію. На нижньому рівні будівлі передбачені санітарно-побутові приміщення для технічних працівників музею, інвентарні кімнати, технічний архів та інші допоміжні приміщення. Будівля буде повністю пристосованою також і до вимог інклюзії – проєктом передбачено безперешкодний доступ для людей з обмеженими можливостями. Ще однією “родзинкою” проєкту стане й затишний внутрішній дворик, облаштований для відпочинку працівників музею.

Збереження культурної спадщини є надзвичайно важливим для розуміння наших традицій та історії. 

Ми, як соціально відповідальна компанія, усвідомлюємо всю важливість та значимість тієї величезної роботи, яку виконують фахівці музейної справи задля збереження вітчизняної культурної спадщини як для сьогоднішнього, так і для прийдешніх поколінь. Нам надзвичайно приємно, що своєю участю у подібних проєктах маємо можливість долучитись до створення комфортних та зручних умов для музейних працівників.

0 коментарів

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *