На Київщині побудують перший в Україні логістичний комплекс, що відповідатиме вимогам сертифікації «зеленого будівництва» по стандарту «BREEAM»

Перший в Україні логістичний комплекс, що відповідатиме вимогам сертифікації «зеленого будівництва» по стандарту «BREEAM», побудує американська інвестиційна компанія «AMSTAR» у с. Гурівщина на Київщині. Логістика та складські комплекси з огляду на розвиток електронної комерції стали одними із найперспективніших інвестиційних напрямів в Україні. Інвестори дослідили український ринок, помітили величезний попит на склади і, маючи досвід успішного […]

Автор Марія

On 10/21/2021
"

Read more

Перший в Україні логістичний комплекс, що відповідатиме вимогам сертифікації «зеленого будівництва» по стандарту «BREEAM», побудує американська інвестиційна компанія «AMSTAR» у с. Гурівщина на Київщині.

Логістика та складські комплекси з огляду на розвиток електронної комерції стали одними із найперспективніших інвестиційних напрямів в Україні. Інвестори дослідили український ринок, помітили величезний попит на склади і, маючи досвід успішного будівництва в країні, вирішили повернутися з новими ідеями.

Інститут Проектування «КОМФОРТБУД» в партнерстві з генеральним підрядником, будівельною компанією «TTRADE» долучився до процесу будівництва та працює над розробкою робочої документації. Усі рішення виконуються на основі проєкту, який отримав позитивний висновок експертизи.

На 37 250 кв.м. площ побудують першу чергу сучасного складського комплексу з адміністративними та офісними приміщеннями. Усі проєктні рішення приймаються відповідно до вимог методу добровільної екологічної оцінки ефективності «BREEAM». Розділи, що стосуються безпеки життєдіяльності, пожежної безпеки, електроніки, охорони праці та впливу на навколишнє середовище, отримають незалежну оцінку міжнародних експертів.

У склад комплексу входитиме складська будівля та інфраструктурні об’єкти, які забезпечуватимуть її повноцінне функціонування (контрольно-пропускні пункти, трансформаторна, котельня тощо). Під час будівництва яких ефективно використовуватимуть екоресурси та екоматеріали, що підвищить експлуатаційні характеристики логістичного комплексу, які працюватимуть на довгострокову перспективу.

Будівельний процес стартує, тривають підготовчі роботи.

0 коментарів

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *