Шановні Клієнти та Партнери!

Попри всі труднощі військового часу, Інститут Проектування «КОМФОРТБУД» продовжує свою діяльність, вносячи посильний вклад в функціонування економіки країни, зберігаючи робочі місця та дбаючи про належне виконання зобов’язань перед Клієнтами. На даний час наші фахівці активно працюють над проєктами промислових та логістичних комплексів, житлових та громадських будівель. На щастя, жоден з проєктованих нами об’єктів, що станом […]

Автор Марія

"

Read more

Попри всі труднощі військового часу, Інститут Проектування «КОМФОРТБУД» продовжує свою діяльність, вносячи посильний вклад в функціонування економіки країни, зберігаючи робочі місця та дбаючи про належне виконання зобов’язань перед Клієнтами.

На даний час наші фахівці активно працюють над проєктами промислових та логістичних комплексів, житлових та громадських будівель. На щастя, жоден з проєктованих нами об’єктів, що станом на 24 лютого знаходились в стадії будівництва, не зазнав ушкоджень. Ця приємна звістка дозволяє нам та нашим Партнерам рухатися далі, завершуючи роботу над об’єктами з мінімальним відхиленням від термінів.

Через російську військову агресію в Україні зруйновано велику кількість об’єктів цивільної та промислової інфраструктури. Попереду – тривалий процес відбудови.
Однак вже зараз будівельна галузь у регіонах, де відсутні активні бойові дії, поступово відновлюється.

Ми віримо у перемогу України над агресором.
Сподіваємось, що вже невдовзі зможемо знову ділитися з Вами новинами про успішне введення в експлуатацію об’єктів та своєю працею докладемось до створення нових безпечних та комфортних життєвих просторів в багатьох куточках нашої країни!

0 коментарів

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *