Розширення і збільшення потужності складського комплексу на Київщині

У 2007 році в індустріальній зоні села Дударків, що знаходиться у Бориспільському районі на Київщині, розпочалась реалізація проєкту складського комплексу, що передбачав поетапне спорудження 14 автономних блоків та забезпечення відповідної інфраструктури. Однак ще на початкових етапах реалізації проєкту інвесторами було прийнято рішення про зміну подальшої концепції, зокрема й через фінансову кризу 2008 року. Проте активний […]

Автор Марія

"

Read more

У 2007 році в індустріальній зоні села Дударків, що знаходиться у Бориспільському районі на Київщині, розпочалась реалізація проєкту складського комплексу, що передбачав поетапне спорудження 14 автономних блоків та забезпечення відповідної інфраструктури. Однак ще на початкових етапах реалізації проєкту інвесторами було прийнято рішення про зміну подальшої концепції, зокрема й через фінансову кризу 2008 року. Проте активний розвиток логістичної сфери впродовж останніх років сприяв відновленню будівництва складського комплексу. Відтоді команда ТзОВ “Інститут Проектування “КОМФОРТБУД” долучилась до роботи над цим об’єктом. 

За цей час у тісній співпраці з чеською інжиніринговою компанією «RECOC» наші фахівці виконали значний обсяг проєктних робіт як з розширення і збільшення потужності вже існуючих, так і з будівництва нових блоків. Наразі триває робота над проєктом реконструкції комплексу разом із добудовою трьох окремих складських блоків, адміністративно-побутового корпусу, перехідної галереї та їдальні. 

Важливим об’єктом проєктування став багатофункціональний триповерховий адміністративно-побутовий корпус. У ньому розташовуватимуться офісні приміщення, де працюватиме адміністративний персонал. Також тут знаходитимуться роздягальні, санвузли та їдальня. В проєкт якої заклали повний комплекс усіх необхідних технологічних приміщень: холодні та гарячі цехи, холодильна та морозильні камери, комори для зберігання продуктів, обідня зала на 150 місць тощо. 

Вже зараз триває будівництво 7-го і 8-го складських блоків за проєктом наших фахівців. Конструктивною основою для приміщень став каркас із збірного залізобетону, для перегородок використали сендвіч-панелі. Прямокутні складські блоки матимуть максимально оптимізований простір для зберігання продукції. Окрім цього, в них розташовуватимуться зарядні станції та господарська комора. Для створення безпечного робочого середовища приміщення будуть забезпечені системою автоматичного пожежогасіння. 

Адміністративно-побутовий корпус з’єднуватиметься зі складськими блоками через перехідну надземну галерею, яку будуватимуть з металевих ферм, а розташовуватиметься вона на залізобетонних колонах. Початок робіт з її спорудження запланований на найближчий час. 

Інститут Проектування “КОМФОРТБУД” продовжує активну роботу над проєктом та здійснює авторський нагляд за виконанням будівельно-монтажних робіт.

0 коментарів

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *