За проєктом Інституту Проектування «КОМФОРТБУД» на Львівщині побудують сучасне м’ясопереробне підприємство

Висока конкуренція та постійне зростання вимог споживачів до якості м’ясної продукції спонукає представників цього бізнесу переходити на новий, якісно інший рівень виробництва та розширення ринків збуту. Прагнучи створити сучасне м’ясопереробне підприємство, до Інституту Проектування «КОМФОРТБУД» звернувся Замовник із завданням на створення проєкту. Будівництво комплексу, що складатиметься з будівель різноманітного призначення, планується у Жовківському районі Львівської […]

Автор Марія

"

Read more

Висока конкуренція та постійне зростання вимог споживачів до якості м’ясної продукції спонукає представників цього бізнесу переходити на новий, якісно інший рівень виробництва та розширення ринків збуту.

Прагнучи створити сучасне м’ясопереробне підприємство, до Інституту Проектування «КОМФОРТБУД» звернувся Замовник із завданням на створення проєкту.

Будівництво комплексу, що складатиметься з будівель різноманітного призначення, планується у Жовківському районі Львівської області. Його основа – виробничий корпус, поділений на функціональні зони, в яких відбуватиметься безпосереднє виробництво м’ясних продуктів і різноманітних напівфабрикатів. Згідно з проєктними рішеннями, тут знаходитимуться виробничі цехи, камери засолення, холодильні камери для охолодження м’яса та готової продукції. Підприємство буде оснащене новітнім сертифікованим технологічним та інженерним обладнанням.

Важливими для роботи підприємства є спеціально обладнані зони приймання сировини та відвантаження готової продукції. Проєктом також передбачається і завершальний етап виробництва – пакування готової продукції та підготовка до експедиції.

Заплановані проєктом і вбудовано-прибудовані адміністративні та побутові приміщення: кабінети адміністрації, кімната приймання їжі, гардеробні, душові та санвузли для персонала. А службові та технічні приміщення допоможуть забезпечити функціонування всього підприємства.

Каркас будівель – монолітний залізобетон та метал.

Незамінними також будуть і сендвіч-панелі: їх використають для влаштування зовнішніх стін, перегородок та покрівлі.

Щоб бути конкурентоспроможним у своїй галузі, сучасне виробництво має бути не лише максимально технологічним і гнучким до модернізації чи розширення, але й отримати відповідні сертифікати безпечності продукції HACCP. Питаннями впровадження систем безпечності, отримання експлуатаційних дозволів та сертифікації підприємства займатиметься наш партнер Ivan Hiletsky, у тісній співпраці з яким Інститут Проектування «КОМФОРТБУД» продовжує роботу над проєктом, передбачаючи технологічні рішення, що відповідатимуть цим вимогам.

0 коментарів

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *