У Львові будується багатофункціональний комплекс WELL towers з адміністративними, громадськими приміщеннями, апартаментами та підземним гаражем

У 2018 році Інститут проектування «КОМФОРТБУД» розпочав передпроєктні роботи щодо реконструкції  з добудовою багатофункціональної будівлі на вулиці Липинського у Львові на замовлення групи компаній «Екополіс». Отримавши містобудівні умови та обмеження, фахівці компанії виконали креслення стадії «ПРОЕКТ» та «РОБОЧА ДОКУМЕНТАЦІЯ».  Відповідно до проектних рішень, на ділянці підлягають демонтажу існуючі приміщення, які не експлуатувалися вже довгий час. […]

Автор Марія

"

Read more

У 2018 році Інститут проектування «КОМФОРТБУД» розпочав передпроєктні роботи щодо реконструкції  з добудовою багатофункціональної будівлі на вулиці Липинського у Львові на замовлення групи компаній «Екополіс». Отримавши містобудівні умови та обмеження, фахівці компанії виконали креслення стадії «ПРОЕКТ» та «РОБОЧА ДОКУМЕНТАЦІЯ». 

Відповідно до проектних рішень, на ділянці підлягають демонтажу існуючі приміщення, які не експлуатувалися вже довгий час. На їх місці побудують сучасну багатофункціональну будівлю. Для виразності її візуального сприйняття архітектори використали чіткі виразні форми, адже важливо було досягти стильового поєднання новобудови з існуючим адмінкорпусом.  Конструктивною основою став монолітний каркас з залізобетонними пілонами.

На 1-му поверсі передбачені комерційні приміщення для потреб майбутніх мешканців та працівників офісів (кафе, магазин, хімчистка, тощо). На 2-му та 3-му поверсі розташовані офісні приміщення та коворкінг. З 4 по 15 поверх – житло апартаментного типу, яке продається з готовим дизайнерським ремонтом, меблями та усіма необхідними інсталяціями (під ключ). У переважній більшості апартаментів передбачені відкриті просторі лоджії.  На 15-му поверсі запроектовані дворівневі сьюти з антресолями, другим світлом та панорамними вікнами з чудовим виглядом на краєвиди Львова.

У вересні 2021року Державна архітектурно-будівельна інспекція України надала  дозвіл на виконання будівельних робіт даного об’єкту. Будівельні роботи розпочато, наші фахівці здійснюють авторський нагляд.

0 коментарів

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *